Barbara Brylska: dzieci pozostawały najważniejszymi osobami w jej życiu. Niestety, los nie oszczędzał aktorki – jedyna córka zmarła tragicznie. Czy Brylskiej udało uporać się ze stratą? Co wydarzyło się tamtego strasznego dnia? I jak radzi sobie druga z pociech?

Porównywano ją do najsłynniejszych zachodnich aktorek. Mimo swojej urody, popularności i sławy, nad blichtr i pozory show-biznesu przekładała ciepło domowego ogniska. Barbara Brylska: dzieci aktorki rzadko się z nią rozstawały. Czuła i opiekuńcza, starał się zapewnić im jak najlepszą przyszłość. Niestety, jedno z nich straciła. Taka tragedia to największy koszmar każdego rodzica. Czy drugie z dzieci gwiazdy poszło w ślady sławnej mamy?

Barbara Brylska: dzieci aktorki były uśmiechem od losu. Co się z nimi stało?

Barbara Brylska marzyła o macierzyństwie. Niestety, chociaż z mężem od początku nie ustawali w staraniach o dzieci, jak podaje fakt.pl, aktorka dwa razy poroniła. 

Barbara Brylska z mężem w trzy lata po ślubie przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko – Barbarę, a w dziewięć lat po niej – Ludwika, na którego mówili czułym zdrobnieniem „Duduś”. Brylska wspaniale czuła się w nowej roli i poświęcała swoim pociechom mnóstwo uwagi. Niestety, w latach dziewięćdziesiątych na aktorkę spadło straszne nieszczęście. 

Barbara Kosmal okazała się równie atrakcyjna i utalentowana jak jej sławna mama. Miała kilkanaście lat, kiedy rozpoczęła karierę modelki i aktorki. Wydawało się, że wyrośnie na kolejną gwiazdę polskiej sceny. Niestety, kilka miesięcy po swoich dwudziestych urodzinach zginęła w wypadku samochodowym. Jechała wówczas z Xawerym Żuławskim, synem znanego reżysera Andrzeja Żuławskiego. Jak podaje portal wp.pl, mężczyzna nieoczekiwanie stracił panowanie nad pojazdem i doszło do uderzenia w drzewo. Młoda kobieta natychmiast zmarła.

Aktorce nie było łatwo uporać się z tragedią. Na szczęście mogła liczyć m.in. na wsparcie swojego syna, Ludwika Kosmala. Brylska wiedziała, że jedenastoletni chłopiec bardzo jej potrzebuje. Dziś „Duduś” ma już ponad trzydzieści lat i założył własną rodzinę. Bardzo troszczy się o matkę, która uwielbia opiekować się wnukiem. 

Z kim była Barbara Brylska?

Barbara Brylska: dzieci przyszły na świat z drugiego małżeństwa aktorki. Po raz pierwszy aktorka stanęła przed ołtarzem w 1961 roku, jednak już po siedmiu latach sąd orzekł rozwód. Zaledwie dwa lata później Brylska ponownie powiedziała: „tak”. Jej wybrankiem został Ludwik Kosmal, ginekolog.

Barbara Brylska i Ludwik Kosmal wydawali się swoimi przeciwieństwami. Jak podaje wp.pl, aktorka ceniła sobie wartości rodzinne, a w wolnych chwilach najchętniej zaszywała się w domu z bliskimi. Z kolei jej partner nie znosił bezczynności. Zamiast przesiadywać z żoną na kanapie, wolał dobrze się bawić na hucznych imprezach. Małżeństwo Brylskiej i Kosmala skończyło się gwałtownie. Według portalu wp.pl aktorka uznała, że ma już dość nieustannych „skoków w bok” swojego niewiernego małżonka i zdecydowała się zakończyć związek.

Barbara Brylska: dzieci były największym skarbem aktorki. Chociaż doświadczyła w życiu ogromnego cierpienia, dziś może wieść spokojne życie w otoczeniu ukochanej rodziny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Matka zobaczyła, jak pitbull ciągnął po ziemi jej córeczkę. Przeżyła chwilę grozy
  2. Andrzej Duda, nutella i szalona podróż autostopem. Jak prezydent poznał swoją żonę?
  3. Dramat w życiu głównych bohaterów „M jak Miłość”! Ich córka w śmiertelnym niebezpieczeństwie

ZOBACZ ZDJĘCIE:

barbara brylska dzieci
fot. instagram.com @brylskabarbara

Barbara Brylska: dzieci gwiazdy były dla niej najważniejsze. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAnna Dymna szykuje się do ślubu. Wszystko ułożyło się po jej myśli
Następny artykułIle kosztują potrawy Wielkanocne u Magdy Gessler? Przeżyjecie mały zawał
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.