Barbara Krafftówna to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek, jest nam doskonale wszystkim zanana. Kobieta, pomimo swojego wieku, po raz kolejny wystąpiła i zachwyciła fanów. Artystka wciąż ma niezwykłą klasę.

W kinie zadebiutowała w 1953 roku, jednak już w czasie wojny występowała w teatrach, zachwycając zarówno na wielkim ekranie, jak i na deskach teatralnych. Swoje 80. urodziny Barbara Krafftówna świętowała, występując w specjalnie napisanej na tę okazję sztuce. Wiek nie przeszkadzał aktorce w wykazaniu się swoimi niezwykłymi zdolnościami aktorskimi. Za swoje zasługi dla kultury otrzymała wiele odznaczeń.

Barbara Krafftówna wystąpiła w wieku 91 lat

W wieku 91 lat Barbara Krafftówna zaśpiewała piosenkę Najwyższa Mądrość, która pojawi się na albumie MACHIAVELLI, na którym znajdzie się muzyka Jerzego Wasowkiego, ze znanego musicalu. Oprócz niej możemy tam usłyszeć Artura Andrusa, Piotra Roguckiego, Natalię Grosiak, Michała Kowalonka i Poznański Chór Chłopięcy.

Premiera płyty odbędzie się w najbliższe Walentynki, 14 lutego 2020 roku. Występ kobiety wciąż zachwyca. W grudniu 2019 roku świętowała już 91. urodziny, ale na szczęście artystka trzyma się doskonale i zachwyciła wszystkich swoim niezwykłym występem. 

Co wiemy o Barbarze Kraffttównie?

Barbara Krafftówna jest piosenkarką, aktorką teatralną, filmową i artystką kabaretową. Urodzona w 1928 roku, wychowała się w domu niezwykle muzycznym. To zapewne z niego wyniosła pasję do muzyki — jej mama grała na pianinie, na skrzypcach i śpiewała. 

Aktorka już podczas wojny zainteresowała się teatrem. W krakowskim teatrze konspiracyjnym pobierała lekcje aktorstwa, tańca i pantomimy. Z teatrem związana była przez wiele, wiele lat, występując jeszcze w 2017 roku. Jednak od drugiej połowy lata 50. występowała także w filmach a później — w telewizji. 

ZOBACZ JEJ WYSTĘP:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Starasz się o prawo jazdy? Przedstawiamy choroby, które mogą uniemożliwić jego otrzymanie
  2. Nie musisz kupować nowego. Prosty sposób na otwarcie „jednorazowego” młynka do pieprzu
  3. Uwielbiany aktor odchodzi z ”Pierwszej miłości”. Jego postać zginie w tragicznych okolicznościach
  4. Izabela Janachowska zdradziła, jak wyglądały jej zaręczyny. Związek z miliarderem od początku był szalony
  5. Dagmara Kaźmierska wyjawiła, jak zarabiała pierwsze pieniądze. Nikt nie podejrzewał, co robiła za granicą
  6. Sąsiedzi już dłużej nie wytrzymają. Rudi Schuberth doprowadza ich do szewskiej pasji, jest jeden główny powód

źródła: onet.pl, wikipedia.org

Poprzedni artykułCiężarna youtuberka zamówiła chłopakowi striptizerkę, internauci bezlitośni. ”My się tak w Warszawie bawimy”
Następny artykułZłodzieje wykorzystują taśmę klejącą, aby włamać się do domu. Podstępna sztuczka wszystko ułatwia
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego