Barbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu zakończyła swoje rajskie wakacje, które spędziła na Zanzibarze i wróciła do pracy. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcia z nowej sesji w stylu vintage, które wywołały sporo emocji. Fani przyczepili się do stóp aktorki, uznając, że wyglądają bardzo nienaturalnie – Stopy jak Hobbit – pisali internauci.

Fotografie na profilu aktorki pojawiły się 1 lutego i mają być częścią tajnego projektu, którego nie zdradziła. Barbara Kurdej-Szatan czyta na nich magazyn Vogue i ubrana jest jedynie w sam szlafrok. Niestety nie obyło się bez kontrowersji.

Barbara Kurdej-Szatan zalana falą krytyki

W ostatnim czasie Barbara Kurdej-Szatan postanowiła odpocząć od codziennych obowiązków i wyjechać na upragnione wakacje. Niestety, nie spodobało się to wielu ludziom. Już pod pierwszym zdjęciem opublikowanym na Instagramie na aktorkę wylała się fala hejtu.

Ludziom nie spodobał się fakt, że w czasie pandemii koronawirusa aktorka pozwala sobie na takie wyjazdy w momencie, gdy część ludzi nie może nawet opuścić swoich domów. Prawdziwy wycisk aktorce dała jedna z internautek, o czym przeczytacie >tutaj<.

W krytycznych słowach do Barbary Kurdej-Szatan odniosła się także znana polska reżyserka Ilona Łepkowska. I chociaż nie robiła tego dosłownie, to można było wyczuć aluzję do tego, co gwiazda wówczas publikowała w mediach społecznościowych.

– […] wstawiać foty z plaży w codziennie innym bikini na Instagram i FB. Tak po prostu ze zwykłej, ludzkiej przyzwoitości. Niech się nie fotografują nad tymi basenami pod palmą – napisała Ilona Łepkowska na swoim Facebooku.

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana za nową sesję zdjęciową

Jak widać, w ostatnim czasie gwiazda nie ma lekko, a po powrocie z Zanzibaru sytuacja wcale się nie zmieniła. Chociaż Barbara Kurdej-Szatan od samego początku postanowiła wrócić do pracy, to spotkała się z kolejną falą krytyki. Tym razem poszło o… stopy celebrytki.

Pod opublikowanym postem pojawiło się wiele komentarzy, w których fani wyrażali swoje oburzenie wobec zaburzonych proporcji ciała aktorki na zdjęciu. Dostrzegli, że ma nich nienaturalnie duże stopy oraz łydki.

– Co za fotograf robił to zdjęcie? Masz nogi większe niż jesteś cała!; Dokładnie stopy jak Hobbit. To hańba dla fotografa – pisali internauci pod zdjęciem aktorki.

Oczywiście znalazły się także komentarze pochwalające sesję zdjęciową Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda opublikowała dwie fotografie: jedną w kolorze, a drugą czarno-białą. Która z nich podoba wam się bardziej? Koniecznie dajcie znać.

Zobacz zdjęcia:

Barbara Kurdej-Szatan
fot. instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie efekty nowej sesji zdjęciowej.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. instagram.com/kurdejszatan

Fani dostrzegli dość nietypowy szczegół, który im się nie spodobał.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. instagram.com/kurdejszatan

Stwierdzili, że gwiazda ma nienaturalnie ułożone stopy oraz nogi, które są większe od całego jej ciała.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: 

Poprzedni artykułSprzed chwili: Nie żyje Krystyna Rutkowska-Ulewicz. Wiedzieliśmy ją w serialu „Niania”
Następny artykułIda Nowakowska zdradziła płeć dziecka. Gratulacje spływają z całej Polski
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl