Barbara Kurdej-Szatan przekazała radosną nowinę dotyczącą swojej drugiej ciąży. Mimo tego, że gwiazda długo ukrywała swój błogosławiony stan, teraz coraz chętniej wyjawia szczegóły dotyczące maleństwa. Po ostatnio udzielonym wywiadzie dla Party gratulacjom nie ma końca. 

Barbara Kurdej-Szatan dość długo ukrywała fakt, że jest w ciąży. Media wciąż snuły insynuacje na ten temat, a gwiazda za każdym razem musiała zaprzeczać. W końcu potwierdziła szczęśliwą wiadomość i wyjawiła najważniejszą informację, czyli płeć dziecka i termin porodu. 

Barbara Kurdej-Szatan wyjawiła płeć dziecka

Aktorka w rozmowie z Party opowiedziała ważne szczegóły dotyczące jej drugiej ciąży. Podobno Rafał Szatan pęka z dumy, ponieważ para spodziewa się syna! Oboje nie chcą jednak wyjawić imienia dziecka, mimo że mają je już wybrane. Aktorka wytłumaczyła, dlaczego na razie para woli utrzymać je w tajemnicy:

-Tak naprawdę, gdy spojrzymy w oczka naszemu brzdącowi, może okazać się, że pasuje do niego zupełnie inne. Nie będziemy się przecież potem wszystkim tłumaczyć, ale na pewno zdradzimy wam je po narodzinach – powiedziała w wywiadzie dla Party aktorka. 

  1. Mateusz Borkowski z „Gogglebox” zrzucił 140 kg. Do sieci trafiło jego zdjęcie bez koszulki, przecieramy oczy ze zdumienia
  2. Niebywały ubiór Rodowicz na zdjęciu z obłędnej kuchni w luksusowej willi, gruba przesada? Wzbudziła wielkie emocje
  3. Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wraz z żoną pochwalili się wnętrzem swojego domu, mają dla Polaków niespodziankę

Barbara Kurdej-Szatan termin porodu

W rozmowie z Jastrząb Post aktorka wyjawiła także, jakie jest jej samopoczucie i na kiedy ma wyznaczony termin porodu. Jak się okazało, gwiazda czuje się dobrze, ale coraz bardziej odczuwa swój stan:

-Już nie jest tak łatwo. Jestem wymęczona, oddycham ciężko. Brzuszek jest coraz większy, ja jestem coraz cięższa, więc nie jest mi tak lekko. Ale czuję się ogólnie bardzo dobrze – wyjaśnia w rozmowie z Jastrząb Post gwiazda.

Okazuje się, że słabe samopoczucie gwiazda zawdzięcza zbliżającymi się wielkimi krokami porodowi:

– To jest też trudny miesiąc. Mam termin na wrzesień – wyjawia aktorka.

Fani gratulują gwieździe powiększenia rodziny i z niecierpliwością czekają, aż synek pary Szatanów przyjdzie na świat. Nie wszyscy jednak znajdują dla gwiazdy tyle ciepłych słów, a to za sprawą kontrowersyjnego wideo, jakie aktorka opublikowała na swoim Instagramie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com/kurdejszatan

To wspaniały czas dla rodziny Szatanów. Podobno Hania nie może się już doczekać, gdy jej młodszy brat pojawi się na świecie.

barabara kurdej-szatan
fot.instagram.com/kurdejszatan

Aktorka w końcu wyjawiła, że spodziewa się synka.

barbara kurdej-szatan
foto Instagram @kurdejszatan

Gwiazda ma termin na wrzesień.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jarosław Kaczyński odchodzi na emeryturę? Ryszard Terlecki postanowił mówić, nagły zwrot akcji
  2. Jedną z najpoważniejszych chorób można poznać po oczach. Pojawiają się charakterystyczne zmiany
  3. Ogromna radość w życiu Edyty Górniak. Fani gratulują, gwiazda pęka z dumy
  4. Zbliżamy się do niebezpiecznej daty. W jednym miesiącu najczęściej dochodzi do rozstań w związku
  5. Ogromna strata, nie żyje Halina Urbanik. Bliscy przekazali smutną wiadomość o wybitnej Polce
  6. Od września duże zmiany w szkołach. Ekspert nie ma dobrych wiadomości, rodzice rwą włosy z głowy

źródło: jastrzabpost.pl, party.pl


 

Poprzedni artykułPamiętacie „Zbuntowanego anioła”? Nie do wiary, jak dziś wygląda Natalia Oreiro, jest jeszcze piękniejsza niż kiedyś
Następny artykułAndrzej Duda podpisał projekt. Prezydent chce zmienić konstytucję, chodzi o adopcję dzieci przez pary jednopłciowe
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.