Lelum.pl

youtube.com @ Dominik Teusz

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Tygodnik potwierdza radosne doniesienia

10 Lutego 2020

Autor tekstu:

Luiza Pastuszka

Barbara Kurdej-Szatan prawdopodobnie wkrótce spełni swoje największe życiowe marzenie. Wszystko wskazuje na to, że uwielbiana polska aktorka po raz kolejny zostanie mamą! Doniesienia tygodnika

Barbara Kurdej-Szatan prawdopodobnie wkrótce spełni swoje największe życiowe marzenie. Wszystko wskazuje na to, że uwielbiana polska aktorka po raz kolejny zostanie mamą! Doniesienia tygodnika

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Zaledwie kilka dni temu małżonkowie obchodzili swój mały jubileusz. Okazuje się, że wspólnie spędzili już 10 lat. Mimo że nie brakowało ogromnych emocji, wzruszeń i kłótni nigdy z siebie nie zrezygnowali. Aktorka szczerze przyznaje, że spoiwem ich związku była córeczka, dla której walczyli do samego końca.

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży?

Ulubienica telewidzów w ostatnim czasie ma naprawdę sporo powodów do radości. Kurdej-Szatan i jej ukochany zaledwie tydzień temu świętowali swoją 10. rocznicę. Aktorka radosną nowiną podzieliła z obserwatorami na Instagramie .

Lat niezwykle barwnych, pełnych miłości, ogromnych emocji, uniesień, radości, płaczu, wzruszeń, kłótni i zrozumienia (…) – napisała Kurdej-Szatan.

Okazuje się, że to jeszcze nie wszystko. Jak donosi tygodnik Dobry Tydzień Kurdej-Szatan i jej mąż wkrótce spełnią jedno ze swoich największych marzeń. Wszystko wskazuje na to, że małżonkowie będą mieli okazję po raz kolejny sprawdzić się w roli rodziców! Według tygodnika na gali Telekamer dostrzec można było delikatnie zaokrąglony brzuszek aktorki oraz wyjątkową troskę i delikatność, jaką okazywał jej partner.

Ile dzieci ma Barbara Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan prywatnie jest mamą 8-letniej córeczki Hani. Dziewczynka pojawiła się na świecie, kiedy aktorka miała 27 lat.

– To było coś wspaniałego! Cud natury! Staraliśmy się o nią cztery miesiące (…) – mówiła Kurdej-Szatan w wywiadzie dla portalu Baby by Ann.

Małżonkowie nigdy nie ukrywali, że ich zdaniem model rodziny 2+2 jest idealny. Jeszcze w grudniu aktorka wyznała, że od 1,5 roku bezskutecznie starają się o dziecko. Za zaistniałą sytuację obwiniała boreliozę, z którą zmaga się od kilku lat. Zdaniem tygodnika największe marzenie małżonków, wkrótce ma się ziścić. Na ten moment ani aktorka, ani jej partner w żaden sposób nie odnieśli się do krążących pomówień.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i jej ukochany świętowali 10-letnie związku.

Barbara Kurdej-Szatan

Tygodnik twierdzi, że małżonkowie wkrótce doczekają się drugiego potomka.

Barbara Kurdej-Szatan

Aktorka w żaden sposób nie odniosła się jeszcze do krążących pomówień.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Druzgocące doniesienia o Dodzie z ostatniej chwili. Najpierw choroba, teraz kolejny cios

Źródło: pomponik.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Luiza Pastuszka

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]