Barbara Kurdej-Szatan wypowiedziała się na temat odwołania wszelkich wydarzeń kulturalnych w najbliższym czasie, związanych z rosnącą liczbą zachorowań na koronawirusa. Aktorka obawia się o zarobki artystów, ucięte brakiem możliwości pracy.

Barbara Kurdej-Szatan umieściła post, w którym odwołała się do zarządzeń rządu dotyczących koronawirusa. To ostatnie dni pracy aktorki na planie, ze względu na epidemię, większość artystów nie ma możliwości pracy i zarabiania. Za co będą żyć?

Barbara Kurdej-Szatan jest załamana

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z planu filmowego. Jej mina i opis oddają prawdziwe uczucia aktorki. Obawia się ona o tych kolegów i koleżanki, którzy zarabiają na życie, pracując tylko i wyłącznie w teatrze i uzależniają swoje życie od tych zarobków. 

– My dziś jeszcze pracujemy na planie… ale spektakle wszystkie odwołane. Nasza najbliższa trasa z Pikantnymi odwołana. Artyści, którzy pracują tylko w teatrze, nie grają spektakli, nie będą mieli za co żyć… Co za czas… Mam nadzieję, że szybko się skończy ten koszmar – napisała aktorka

  1. Jedzenie po terminie ważności, które i tak można jeść. Pod żadnym pozorem go nie wyrzucaj
  2. GIS: Polska uznana za kraj transmisyjny koronawirusa. Ważniejsze od ogłoszenia pandemii
  3. Małgorzata Rozenek: ile lat ma gwiazda TVN? Cała prawda właśnie wyszła na jaw

Koronawirus zamyka życie kulturalne, czyli możliwość pracy dla artystów

Rozporządzenie, które zostało wydane 11 marca, zakłada, że wszystkie instytucje nauki i kultury muszą zostać zamknięte, z uwagi na ofensywny czas działania koronawirusa. Ryzyko rozprzestrzenienia się epidemii jest ogromne. Wstępne założenia podają 25 marca za termin zniesienia zawieszenia tych instytucji, ale sytuacja jest bardzo dynamiczna.

Barbara Kurdej- Szatan swoją relacją, chce uzmysłowić, jak wiele osób będzie stratnych przez brak możliwości pracy. Niestety, jest to siła wyższa, a bezpieczeństwo zdrowotne jest najważniejsze. Aktorka jest znana ze swojej empatii i niezwykłej koleżeńskości. Swoją przykrością musiała podzielić się z fanami. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan
instagram.com/kurdejszatan

Aktorka jest znana ze swojej empatycznej osobowości. Niestety, aktor czy inny artysta sceniczny nie jest w stanie w takiej sytuacji pracować zdalnie. A więc w żaden sposób nie może zarabiać.

barbara kurdej-szatan
instagram.com/kurdejszatan

Nadszedł wymuszony czas wypoczynku dla zapracowanych artystów. Aktorka podobno należy do jednych z najbardziej zapracowanych aktorek w polskiej branży.

barbara kurdej-szatan
instagram.com/kurdejszatan

Aktorka dzięki przerwie w pracy zyska trochę więcej czasu dla rodziny. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tom Hanks zarażony koronawirusem. Infekcja może być dla niego szczególnie niebezpieczna
  2. Stan wyjątkowy w kolejnych dwóch krajach. Blisko Polski, kontrole na granicach
  3. Kot z najsmutniejszymi oczami. Od razu chce się go przytulić
  4. Córka Natalii Kukulskiej jest prześliczna, wygląda jak aniołek. Największą uwagę zwracają jej włosy, co za widok
  5. Dziecko miało krostkę, którą matka zignorowała. Po kilku dniach lekarze walczyli o jego życie
  6. Sanepid pilnie apeluje do wszystkich Polaków robiących zakupy. Niebezpieczeństwo jest szczególne

Źródło: party.pl

Poprzedni artykułŻona Krzysztofa Rutkowskiego pokazała pobite zdjęcie. Obiegło cały internet
Następny artykułTVP, Polsat i TVN pilnie wprowadzają zmiany w programach. Wiadomo, kogo zabraknie w odcinkach na żywo
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl