Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę? Niedawno do sieci trafiły informacje, że aktorka została zwolniona z jednej ze swoich najlepiej opłacalnych prac. Wywołało to niemałą burzę wśród fanów artystki. Sama zainteresowana postanowiła przerwać milczenie i wyjawić prawdę.

Barbara Kurdej-Szatan zasłynęła w polskim show-biznesie za sprawą reklamy sieci komórkowej. Wtedy cała Polska ją pokochała m.in. za piękny uśmiech, który pojawiał się na ekranach  telewizora. Czyżby dyrektor postanowił nieco odświeżyć wizerunek firmy?

Barbara Kurdej-Szatan: czy będzie występować dalej?

Jeden z redaktorów portalu pomponik.pl postanowił spotkać się z aktorką i zadać jej niewygodne pytanie o zwolnienie. Gwiazda na umówioną rozmowę przyszła rozpromieniona i cała w skowronkach. Zapytana o utratę pracy w reklamie Play nie ukrywa wielkiego zdziwienia i od razu zaprzecza.

— Nic nie wiem na temat mojego zwolnienia z reklamy. Błagam Cię! To nieprawda i myślę, że chyba dowiedziałabym się wcześniej niż Wy. Jak zwolnili mnie z TVP, to ja się dowiedziałam wcześniej niż wszyscy inni — opowiada w rozmowie z pomponikiem.pl.
Jej przygoda w słynnej reklamie
 
Swoją współpracę w reklamie rozpoczęła w 2013 roku. W rozmowie zdradza, że miała być to kampania jednorazowa. Jakież było jej ogromne zdziwienie, kiedy okazało się, że ma ona potrwać cały rok.
 
Oczywiście aktorka miała możliwość wycofania się, ale kto by przegapił taką okazję? Sama zainteresowana nie ukrywa, że stawki były konkurencyjne i atrakcyjne. Przekonały ją również możliwości spotkania i poznania osobiście osób związanych z muzyką, sportem i rozrywką.
 
A wam brakowałoby wystąpień Basi w słynnej reklamie popularnej sieci komórkowej?
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:
 
Poprzedni artykułCórka Kasi Kowalskiej ma poważne problemy po pobycie w szpitalu. Prosi o pomoc
Następny artykułRadio Zet: Jest pierwsza szczepionka na koronawirusa
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.