Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan: „Na kredyty i życie to nie starczy”. Komentuje obecną sytuację aktorów
Karina Sulich
Karina Sulich 13.03.2020 11:14

Barbara Kurdej-Szatan: „Na kredyty i życie to nie starczy”. Komentuje obecną sytuację aktorów

Barbara Kurdej-Szatan
Fot. youtube.com Dominik Teusz

W związku z panującą epidemią, w Polsce zostały odwołane wszelkie imprezy masowe. Zamknięte zostały uniwersytety, szkoły, przedszkola, a także teatry, kina czy muzea. Wszystko po to, by możliwie jak najbardziej zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Obecna sytuacja nie sprzyja wielu pracownikom, ale problem mają nie tylko zwykli zjadacze chleba. Barbara Kurdej-Szatan postanowiła wypowiedzieć się o sprawie w imieniu swoich kolegów aktorów.

Barbara Kurdej-Szatan swoimi ostatnimi wypowiedziami wywołała spore wzburzenie wśród fanów. Teraz postanowiła zabrać głos za swoich kolegów po fachu. Na kredyt i życie to nie starcza – komentuje aktorka.

Koronawirus a polski show-biznes

Koronawirus sparaliżował polski show-biznes. Odwołano koncerty, branżowe eventy, wieczorne bankiety oraz spektakle teatralne. Choć gwiazdy apelują do swoich fanów o pozostanie w domach i zachowanie szczególnej ostrożności, nie da się ukryć, że cała branża będzie na tym bardzo stratna. Kiedy Barbara-Kurdej Szatan opublikowała na swoim Insta Stories obawy związane z panującą sytuacją, fanom nie spodobało się jej zachowanie.

– My dziś jeszcze pracujemy na planie… ale spektakle wszystkie odwołane. Nasza najbliższa trasa z Pikantnymi odwołana. Artyści, którzy pracują tylko w teatrze, nie grają spektakli, nie będą mieli za co żyć… Co za czas… Mam nadzieję, że szybko się skończy ten koszmar – napisała aktorka.

Internauci szybko zareagowali na słowa gwiazdy, zarzucając, że nie powinna ona obawiać się braku gotówki w przeciwieństwie do większości osób, które uprawiają bardziej codzienne zawody. Czy jednak w obliczu teraźniejszej sytuacji aż tak bardzo różnimy się od gwiazd? Barbara Kurdej-Szatan ponownie postanowiła zabrać głos.

  1. Edyta Górniak obawia się najgorszego. Nie wiadomo, czy w ogóle wróci do syna
  2. 4 nowe przypadki koronawirusa w Polsce. Wszystkie w jednym mieście
  3. Dziecko zostało oddane do adopcji wbrew woli matki. Po 33 latach stało się niemożliwe

Barbara Kurdej-Szatan: na kredyt i życie nie starczy

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z bardziej lubianych, a także zapracowanych aktorek, którą mogliśmy podziwiać, w popularnym serialu M jak miłość. Gwiazda postanowiła sprostować swoją wypowiedź i załagodzić nastroje internautów.

– Dla jasności – nie pisałam o sobie. Pisałam o wszystkich ludziach pracujących wyłącznie w teatrach, przy koncernach czy eventach, dla których jest, to jedyny zarobek. Wyjaśniając – aktor pracujący na etacie w teatrze ma podstawę pensji około ponad tysiąc złotych – reszta zarobku zależy od ilości zagranych spektakli. Jeśli nie gra nic – ma tylko tę podstawę. Na kredyty i życie to nie starczy … a jest również mnóstwo aktorów bez etatów, którzy żyją z samych spektakli… czyli w tej sytuacji nie mają nic – napisała.

Patrząc z tej perspektywy, ciężko się z nią nie zgodzić.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan
Barbara Kurdej-Szatan

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę
  3. Antek Królikowski zrobił niezwykłą rzecz dla mamy i rodzeństwa. Teraz on jest głową rodziny
  4. Jajka obrane w 15 sekund? Mężczyzna pokazał genialny sposób, wystarczy szklanka z wodą
  5. Znaki zodiaku osób, które są bardzo sprytne. Ich nie da się oszukać, wyłapują każdy szczegół
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło:

Tagi: