Barbara Kurdej-Szatan od początku świetnie radzi sobie w Tańcu z gwiazdami, dzięki czemu już dziś zawalczy o półfinał show Polsatu. W tym stresującym momencie kciuki trzymają za nią nie tylko wierni fani, ale też najlepsza przyjaciółka z planu M jak miłość. Jeśli aktorce pomoże wsparcie, już za tydzień będzie miała szansę odebrać nagrodę główną, którą jest czek na pokaźną sumę.

Barbara Kurdej-Szatan od początku była typowana na jedną z faworytek Tańca z gwiazdami. W jej przypadku widzowie mieli rację i nie raz usłyszeli pochlebne opinie jurorów skierowanych do aktorki. Dzięki wytrwałości i talentowi gwiazda M jak miłość dotarła do jednego z ostatnich odcinków, a o SMS-y dla niej apeluje inna aktorka serialu TVP.

Barbara Kurdej-Szatan: Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan o finał Tańca z gwiazdami będzie walczyła z Sandrą Kubicką i Damianem Kordasem. Cała trójka od rana ćwiczy choreografię, którą już niebawem zaprezentuje przed jury i widzami. Wieczorem na widowni tanecznego show Polsatu zasiądą uczestnicy poprzednich odcinków, a także bliscy półfinalistów.

Anna Mucha nie zdradziła, czy dziś wieczorem pojawi się na planie show Polsatu, ale na Instagramie zachęca fanów, aby oddawali głosy na Barbarę Kurdej-Szatan. Aktorka powiedziała, że jej zdaniem koleżanka z M jak miłość zasłużyła na wygranie nie tylko odcinka, ale też całego programu!

barbara kurdej-szatan
instagram.com/taannamucha

Jaka jest nagroda główna w Tańcu z gwiazdami?

Nagrodą główną w Tańcu z gwiazdami jest kryształowa kula i nagroda pieniężna. Tancerz, który doprowadzi uczestnika do wygranej, może liczyć na 50 tysięcy złotych, a do rąk zwycięzcy trafia 100 tysięcy złotych. Kiedy program był emitowany przez TVN, w puli nagród przez kilka sezonów znajdował się też samochód.

barbara kurdej-szatan
instagram.com/kurdejszatan

Nagrodę Tańca z gwiazdami Polsatu otrzymali już Aneta Zając, Agnieszka Sienkiewicz, Krzysztof Wieszczek, Ewelina Lisowska, Anna Karczmarczyk, Robert Wabich, Natalia Szroeder, Beata Tadla i Joanna Mazur.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży? Najnowsze zdjęcia mówią więcej niż słowa
  3. Aleksandra Kwaśniewska z mężem na salonach. Rzadko może ich spotkać na ściance
  4. Kinga Duda dostała prestiżową pracę. W najlepszej kancelarii w Warszawie
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułDostał od agentki ochrony tajemniczą kartkę na lotnisku. Od razu została zwolniona
Następny artykułNastolatka usłyszała od lekarzy, że jest „zbyt młoda na depresję”. Teraz walczy o życie, jej rodzina jest zdruzgotana
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.