Barbara Kurdej-Szatan wybrała się na spacer ze swoim synkiem Heniem. Gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych fotografią, do której dołączyła radosny wpis. Zaznaczyła w nim, że uwielbia spacerować ze swoimi pociechami. Szczególną uwagę przyciąga nieziemsko drogi wózek chłopczyka. Za to cacko aktorka M jak Miłość musiała zapłacić ok. 3 tysięcy złotych.

Wartość wózka przysparza o zawrót głowy, jednak nie można się temu dziwić. Popularna Barbara Kurdej-Szatan funduje swojej niedawno narodzonej pociesze wszystko, co najlepsze. Co ciekawe takim samym modelem może pochwalić się inna polska gwiazda Marta Mazur, która skomentowała fotografię Basi.

Barbara Kurdej-Szatan dzieci

Barbara Kurdej-Szatan posiada dwoje dzieci, 8-letnią Hannę i urodzonego we wrześniu bieżącego roku Henryka. O ile media społecznościowe aktorki są biedne w zdjęcia córki, tak od momentu narodzin małego Henia, gwiazda na bieżąco publikuje fotografie z synkiem.

W poniedziałek 16 listopada 2020 roku po południu aktorka postanowiła podzielić się z fanami kolejnym. Basia wybrała się na spacer ze swoim malutkim synkiem, przy czym dała do zrozumienia swoim wielbicielom, że uwielbia spacerować.

– Rundka po mieście 😀 Luubię spacery … 🙂 i w lesie, i w parkach, i w mieście też 🙂 a Wy gdzie najbardziej lubicie spacerować ? – czytamy na Instagramie Basi, [z zach. oryg. pism.].

Gwiazda odziała się w wysokiej klasy biały płaszcz oraz białe spodnie i wysokie czarne buty. Jednak szczególną uwagę przyciąga wózek dziecięcy o kolorze brązowym. Portal plotek.pl ocenił wartość „pojazdu” małego Henia.

Zakładając, że gwiazda zdecydowała się na wybór podstawowej wersji modelu, zmuszona była zapłacić za wózek niewiele ponad 3 tys. złotych. Co ciekawe, inna polska gwiazda Marta Mazur napisała komentarz pod zdjęciem, że zdecydowała się na zakup identycznego wózka dla swojego dziecka.

  1. Zenek Martyniuk już nie mógł dłużej. Nagle podjął decyzję, chyba nikt nie przypuszczał, że dokona czegoś podobnego wobec syna
  2. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje legendarny polski dziennikarz, niewyobrażalna strata
  3. Partner podał jej dziecko. Kiedy kobieta zobaczyła noworodka, zdębiała. Nie mogła wydusić słowa

Barbara Kurdej-Szatan poród

Jak wiedzą wszyscy fani, którzy na bieżąco śledzą życie prywatne Barbary Kurdej-Szatan, pod koniec września rodzina aktorki powiększyła się o nowego członka. Wraz z mężem Rafałem Szatanem powitali na świecie swoje drugie dziecko – synka Henryka.

Chociaż początkowo gwiazda nie chwaliła się fanom o swoim stanie błogosławionym, tak z czasem, gdy krągłości nie pozwalały na ukrywanie tajemnicy, zdecydowała się ogłosić publicznie radosną nowinę. Co prawda Henio przyszedł na świat trochę później, niż pierwotnie zapowiadała, jednak wszystko przeszło sprawnie i przede wszystkim zdrowo.

Po jakimś czasie Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się wyjawić kulisy swojego porodu. Jak wielu fanów aktorki wie, jej bliską przyjaciółką jest inna popularna gwiazda Anna Mucha, która postanowiła zrobić świeżo upieczonej mamie nie lada niespodziankę.

Z uwagi na brak możliwości odwiedzić na porodówce przez szalejącą pandemię koronawirusa postanowiła zaśpiewać dla Basi piosenkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że uczyniła to pod szpitalnym oknem, wywołując jeszcze więcej radości w sercu Basi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barbara Kurdej-Szatan
fot. instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan wybrała się na spacer z synem. Szczególną uwagę przyciąga wózek dziecięcy, za który gwiazda wydała ponad 3 tys. zł.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. instagram.com/kurdejszatan/

Od momentu narodzin małego Henia gwiazda bardzo często zamieszcza zdjęcia w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje przebieg swojego macierzyństwa.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. TRICOLORS/East News

Po zamieszczanych zdjęciach można dostrzec, że jest bardzo szczęśliwa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebywałe sceny w centrum Warszawy, interweniować musieli funkcjonariusze miejscy. Udało się go złapać
  2. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  3. Jak wyglądała Blanka Lipińska przed operacjami? Fani nie mogą uwierzyć własnym oczom, gigantyczna zmiana
  4. Znów zatrzasnęłaś kluczyki w samochodzie? Trick na otwarcie auta w 30 sekund
  5. Astrolodzy ustalili, który znak zodiaku jest szczególnie wyjątkowy. Mają pewność „Jedyny w swoim rodzaju”
  6. Przywiązali kundelka krótkim łańcuchem do budy. „Obcięli uszy” i połamali ogon, straszne, co jeszcze mu zrobili
  7. Przed chwilą podano tragiczną informację. Nie żyje legendarny polski dziennikarz, był idolem dla wielu Polaków

Źródło: plotek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl