Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się z fanami informacją, że znajduje się w klinice. Ciężarna gwiazda cały czas wyczekuje narodzin synka, a termin minął już kilka dni temu. Na swoim Instagramie relacjonuje wydarzenia ze swojego życia i ostatnie chwile przed porodem. Cały czas dba o siebie, dlatego wybrała się na zabieg. Wszyscy patrzą na jej twarz, co się stało?

Ostatnie chwile przed powiększeniem rodziny Barbara Kurdej-Szatan spędza w gronie najbliższych, ale ma też czas na zabiegi, które pozwolą jej uporać się z ciążowymi dolegliwościami. Tym razem skupiła się na swoich opuchniętych nogach, ale pamiętała też o swojej twarzy.

Barbara Kurdej-Szatan w klinice

Każda mama doskonale wie, że ostatnie dni przed porodem nie są łatwe i wiążą się z wieloma niedogodnościami. Jak niedawno przyznała gwiazda, termin porodu wyznaczony przez lekarza już minął, malucha jednak nadal nie ma z bliskimi. Aby zrelaksować się przed ogromnym wyzwaniem, jakim jest wychowywanie malucha, aktorka wybrała się do kliniki. To dlatego jej twarz wyglądała na podrażnioną.

-Miałam endermologię nóg, żeby opuchlizna trochę zeszła, ale też endermologię twarzy. To jest głowica, która tak podszczypuje skórę, zresztą mam rumieńce teraz. Zaraz będę jeszcze dotleniać twarz, żebym była przygotowana na wszystko – mówiła.

Mimo spóźnionego terminu porodu gwiazda jest bardzo optymistycznie nastawiona. Na jej twarzy cały czas pojawia się uśmiech co przekazuje na swoich mediach społecznościowych.

  1. Dramat uwielbianego aktora TVP, najbliższa osoba zmarła na jego rękach. ”30 minut go reanimowałem
  2. „Nasz nowy dom”: Dramat schorowanej starszej kobiety i małego dziecka. Dziurawa podłoga, wilgoć i uwłaczające warunki życia, łzy napływają do oczu
  3. Wielkie brawa dla Katarzyny Dowbor. Dzięki ”Nasz nowy dom” zmieniło się życie Kajetana, jego mamy i babci

Aktorka i fani cały czas oczekują przyjścia na świat jej dziecka

Cierpliwość fanów cały czas jest wystawiana na próbę. Pod zdjęciami, które zamieszcza Barbara Kurdej-Szatan na swoich mediach społecznościowych pojawia się mnóstwo komentarzy. Jak wiadomo od dłuższego czasu, na świat przyjdzie chłopiec imieniem Henryk. 

Gwiazda także wyczekuje przyjścia na świat swojego drugiego dziecka. Córka Basi Hanna jest bardzo podekscytowana faktem, że będzie miała braciszka. Bez wątpienia ciąża Barbary jest jednym z najgorętszych tematów w ostatnim czasie.

Czy wy także oczekujecie przyjścia na świat dziecka Barbary Kurdej-Szatan?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan pojechała do kliniki, gdzie przeszła zabieg endermologii nóg i twarzy.

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com/@kurdejszatan

Chociaż termin porodu już minął, gwiazda cały czas zachowuje optymizm i uśmiech na twarzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił
  2. Wydały się szczegóły ślubu Kossakowskiego i Wojciechowskiej. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  3. Chłopiec urodził się z nietypowym wyglądem. Lekarze powiedzieli rodzicom, że mogą go zostawić
  4. Pożar na autostradzie A4. Trwa wielka akcja gaśnicza, na miejsce jadą służby ratunkowe, wszystko dzieje się właśnie teraz
  5. Kinga Duda poniżona przez żołnierza. Potraktował ją w okropny sposób, padły niesłychane zarzuty
  6. Nie ma lepszych. Przepyszne pieczone ziemniaki po szwedzku

Poprzedni artykułTVP przekazało zatrważającą wiadomość. Nic nie dało się zrobić, nie spodziewali się śmierci
Następny artykułDo sieci trafiło niesamowite zdjęcie ślubne sprzed 50 lat. Wszyscy Polacy znają osoby z fotografii, poznajecie ich?
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.