Lelum.pl

@kurdejszatan, Instagram

Barbara Kurdej-Szatan zarabia krocie. Gwiazda już dawno wyprzedziła swojego męża

19 Listopada 2019

Autor tekstu:

Martyna Szabłowska

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Celebrytka może również pochwalić się bardzo wysokimi zarobkami. Okazuje się, że już dawno wyprzedziła swojego męża. Ile tak naprawdę zarabia Barbara Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Celebrytka może również pochwalić się bardzo wysokimi zarobkami. Okazuje się, że już dawno wyprzedziła swojego męża. Ile tak naprawdę zarabia Barbara Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan nie może poskarżyć się na brak angaży zawodowych. Niedawno zakwalifikowała się do finału Tańca z gwiazdami oraz uzyskała angaż w kolejnej kampanii reklamowej. Okazało się również, że zarabia teraz więcej od swojego męża.

Ile zarabia Barbara Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan gra aktualnie w M jak miłość , w reklamach sieci komórkowej i na deskach teatru. Celebrytka ma napięty grafik, ale dzięki niemu może pochwalić się wysokimi zarobkami. Teraz pojawiła się z mężem w programie Demakijaż prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza i o nich opowiedziała.

Ja więcej zarabiam. Po prostu mam więcej projektów. Ale jeśli robimy coś razem, to mamy taką samą stawkę — wytłumaczyła Barbara Kurdej-Szatan.

Rafał Szatan jest aktorem i muzykiem, ale ze względu na mniejszą rozpoznawalność nie może poprosić o aż około 8 tysięcy złotych za dzień zdjęciowy jak jego żona.

Barbara Kurdej-Szatan

Na co Barbara Kurdej-Szatan wydaje pieniądze?

Barbara Kurdej-Szatan również odpowiedziała na pytanie Krzysztofa Ibisza o to, co robi z zarobionymi pieniędzmi.

Inwestujemy przede wszystkim w naszą córkę, ale ostatnio też rozważamy, czy znowu się nie przeprowadzić — wyznała celebrytka.

Jeżeli aktorka wygra Taniec z gwiazdami otrzyma również 100 tysięcy złotych, co może wspomóc budżet pary.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barbara Kurdej-Szatan

Celebrytka nie może skarżyć się na brak angaży.

Barbara Kurdej-Szatan

Para może pochwalić się dużymi zarobkami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Agnieszka Radwańska skróciła włosy. Tenisistka wygląda obłędnie, fryzura to strzał w dziesiątkę
  3. Została zgwałcona w wieku 14-lat. Urodziła, „Była przerażona”
  4. Syn Małgorzaty Kożuchowskiej zostanie gwiazdą? Sensacyjne doniesienia o 5-latku
  5. Dalida, gwiazda lat 70. odebrała sobie życie. Dokładnie zaplanowała swoją śmierć
  6. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  7. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Wojciech Glanc przewiduje rozpad jednego z najgłośniejszych małżeństw. Para właśnie spodziewa się dziecka
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Kopali jej plecak, próbowali zabrać kurtkę. Sylwia Bomba zalana łzami opowiedziała o dramacie z przeszłości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >
Martyna Szabłowska

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]