Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła fanów zdjęciem maleństwa. O nowym członku rodziny poinformowała za pośrednictwem zdjęcia na Instagramie. Aktorka nie kryje emocji, pod fotografią napisała: Zwariowaliśmy ze szczęścia. Internauci przekazują tysiące gratulacji i życzeń.

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Nic dziwnego, że wieść o jej ciąży szybko stała się jednym z najbardziej popularnych, medialnych tematów. Teraz gwiazda pokazuje nowego domownika, tego się nie spodziewaliście.

Maleństwo w domu gwiazdy. Barbara Kurdej-Szatan oszalała ze szczęścia

Aktorka za pośrednictwem Instagrama przekazała światu wspaniałą nowinę. Nowym domownikiem jest — jak opisuje gwiazda — Księżniczka Betty — szczeniaczek. Przyszła mama nie kryje zachwytu nad psiakiem i chętnie udostępnia w relacjach błogie chwile z rodziną.

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła fanów decyzją o przygarnięciu szczenięcia, zwłaszcza że oczekuje na poród. Mimo ogromnej ilości obowiązków zawodowych i prywatnych aktorka zadecydowała, że znajdzie czas na wychowanie psiego malucha.

  1. Ogromna tragedia w Dzień Ojca, nie żyje 14 osób, w tym aż piątka dzieci. Tragiczne informacje prosto z Chicago
  2. MZ: sprzedawcy mają nie wpuszczać i wypraszać ze sklepów klientów bez maseczek. Mają wrócić na twarze wszystkich robiących zakupy
  3. 6-letnia córka po powrocie z religii wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Kobieta od razu pojechała do szkoły

Barbara Kurdej-Szatan przyjmuje gratulacje

Zdjęcie na profilu gwiazdy cieszy się ogromnym powodzeniem. Najlepsze życzenia i gratulacje złożyli między innymi Maciej Dowbor, Magdalena Steczkowska, Paulina Krupińska, czy Łukasz Jemioł. Artyści cieszą się z decyzji koleżanki z branży o wzięciu pod swoje skrzydła czworonożnego przyjaciela.

Aktorka chętnie odpowiada na pytania od fanów dotyczące pieska, stąd też wiemy, że urocza Betty ma niespełna dwa miesiące. Na Instagramie pojawiła się relacja, na której szczeniaczek bawi się z mężem gwiazdy, a córeczka ochoczo pokazuje posłanie i zabawki pieska. Mamy nadzieję, że rodzina będzie szczęśliwa z nowym, czworonożnym pupilem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barbara Kurdej-Szatan
foto Instagram @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan poinformowała o nowym maleństwie w rodzinie.

Barbara Kurdej-Szatan
foto Instagram @kurdejszatan

Gwiazda chętnie pokazuje nowego członka rodziny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne emocje podczas programu Moniki Olejnik. Nagle Michał Dworczyk nie wytrzymał i padły ostre słowa
  2. Znoszą zakaz, wielkie zmiany zatwierdzone. Wiadomość, na którą czekało tysiące Polaków
  3. Córka Krzysztofa Jackowskiego ujawniła całą prawdę na jego temat. Wypłynęły rodzinne sekrety
  4. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód
  5. Wielka radość w życiu Zenka Martyniuka. Wspaniałą nowinę ogłosił już światu, gratulacje
  6. Bardzo smutna wiadomość z ostatniej chwili. Rodzina przekazała najczarniejszą wiadomość, nie żyje legendarny polski dziennikarz
  7. Źródło: instagram.com

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.