Barbara Kurdej-Szatan znowu została mamą. Fani już od kilku dni z niecierpliwością wyczekiwali, kiedy gwiazda przekaże radosną nowinę. W końcu mąż aktorki M jak miłość ogłosił, że na świat przyszedł ich długo wyczekiwany synek. Rafał Szatan pochwalił się pierwszym zdjęciem pociechy.

Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywała, że marzy o powiększeniu rodziny i wielokrotnie mówiła, że jej córka Hania bardzo chciałby mieć rodzeństwo. W maju gwiazda potwierdziła, że spodziewa się kolejnego dziecka. Maluch właśnie przyszedł na świat!

Barbara Kurdej-Szatan urodziła

Od kilku miesięcy fani nie mogli się doczekać, kiedy zobaczą pierwsze zdjęcie malucha. Kiedy gwiazda ogłosiła światu swoją ciążę, gratulacjom nie było końca. Niedługo później na jaw wyszło, że Hania będzie miała braciszka.

— Kochani, jesteśmy ogromnie szczęśliwi i oficjalnie już możemy podzielić się z Wami tym szczęściem… Jak widzicie na załączonym obrazku, nie trzeba nic dodawać napisała gwiazda 5 miesięcy temu pod uroczym zdjęciem z mężem.

  1. Jesteś posiadaczem monet ze zdjęcia? Lepiej zajrzyj do portfela i przyjrzyj im się bliżej, możesz zarobić krocie
  2. Syn Zenka Martyniuka okropnie obraził byłą żonę. Wyciągnął jej prywatne zdjęcie, fani oburzeni
  3. Gwiazda TVP miała poważny wypadek. Sytuacja jest tragiczna, cała Polska włącza się do akcji, by mu pomóc

Maż aktorki przekazał wesołą nowinę

Od tamtej pory minęło sporo czasu, a Basia już kilka dniu temu zdradziła, że wyznaczony termin porodu już minął. W końcu nadeszła wielka chwila, aktorka ponownie została mamą, czym właśnie jej mąż pochwalił się w mediach społecznościowych.

— Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda. @kurdejszatan jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was! No… to mamy już komplet napisał Rafał Szatan pod zdjęciem.

Gratulacje już zaczynają spływać z całej Polski, pod fotografią pojawiły się pierwsze komentarze z ciepłymi słowami i życzeniami. My również pragniemy się do nich przyłączyć: życzymy dużo wytrwałości oraz przespanych nocy. Niech maleństwo rośnie zdrowe i szczęśliwe.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan
fot.instagram.com/kurdejszatan

W maju Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła ciążę.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. instagram.com/rafal.szatan_this_is_me

Rafał Szatan przekazał szczęśliwą nowinę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Oficjalnie: restrykcje wracają w wielu regionach Polski. Mieszkańcy nie mają wyboru, wszystko zacznie się od soboty
  2. Horror w Zakopanem. Wyszła w góry i nagle stracili z nią kontakt. Trwa dramatyczna akcja
  3. Stażysta ginekologii ma już dość, wystarczył tylko miesiąc „Nie wytrzymam dłużej, po ostatniej pacjentce miałem ochotę uciec”
  4. Z ostatniej chwili: Tragiczna śmierć w dniu urodzin. Polacy pogrążeniu w smutku i żalu, wszyscy żegnają cudowną osobę
  5. Kobieta nie żyje. Ciało bydgoszczanki odnaleziono na balkonie, osierociła 5 dzieci
  6. Najgorszy sposób na trzymanie mięsa w lodówce. Jeden błąd możesz kosztować nas zdrowie

Źródła: instagram.com

 

Poprzedni artykułJak sauna wpływa na zdrowie?
Następny artykułMałgorzata Rozenek pokazała ogromne tatuaże na rękach. ”Nowa ja”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.