Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej lubianych osobistości telewizyjnych. Wszyscy fani z uwagą obserwują też zachowania gwiazdy dotyczące jej życia prywatnego. W ostatnim czasie aktorka i jej mąż podjęli decyzję, która codziennie utrudnia im życie.

Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem podjęli decyzję, przez którą ich życie jest mocno utrudnione. A codzienna organizacja wymaga mnóstwa cierpliwości. Para w niedługim czasie planuje to zmienić. 

Barbara Kurdej-Szatan popełniła błąd

Aktorka i jej mąż, Rafał Szatan, są bardzo zapracowani. Oboje codziennie realizują mnóstwo projektów, mają też córeczkę, 7-letnią Hanię. Para kupiła dom pod Warszawą i szybko pożałowała tej decyzji. Z początku urządzanie własnej przestrzeni sprawiało małżeństwu mnóstwo przyjemności, jednak zupełnie prozaiczne kwestie zepsuły radość z mieszkania poza miastem.

Wiele młodych rodzin wybiera teraz życie na przedmieściach większych miast, jest tu cicho i spokojnie. Bezpieczna przestrzeń dla dzieci, no i ucieczka od miejskiego zgiełku i hałasu. Jednak gdy prowadzi się bujne życie w dużym mieście, mieszkanie poza nim rodzi mnóstwo kłopotów.

  1. Plejada: Małgorzata Kożuchowska spowodowała kolizję. Do sieci trafiły zdjęcia z miejsca zdarzenia
  2. Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus
  3. Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką. Fani zwrócili uwagę na niepokojący szczegół

Czas na zmiany 

Barbara Kurdej-Szatan żali się, że spędza mnóstwo czasu na dojazdach do pracy i powrotach do domu. A zawożenie córki do szkoły i ze szkoły oraz na zajęcia dodatkowe generuje kolejne godziny w aucie. Para w związku z tym myśli o sprzedaży domu i kupieniu czegoś w mieście, tak by nie tracić tyle czasu codziennie na stanie w korkach.

Małżeństwo nie raz wspominało w wywiadach, że chce mieć drugie dziecko. Ich córka Hania, sama dopomina się o braciszka lub siostrę. Niestety, zajście w ciążę nie jest takie proste. Aktorka długi czas chorowała na boreliozę, która jest trudna do wyleczenia i nawracalna, a bardzo niebezpieczna dla ciąży. Cóż, jeśli faktycznie rodzina Szatanów się powiększy, małżeństwo musi pomyśleć nad wygodniejszym lokum w mieście.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan
instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan z Rafałem Szatanem są małżeństwem już 10 lat.

barbara kurdej-szatan
instagram.com/kurdejszatan

Aktorka często opowiadała w wywiadach, że jej 7-letnia córka Hania dopomina się o rodzeństwo.

Barbara Kurdej-Szatan
instagram.com/kurdejszatan

Aktorka wywołała falę podejrzeń swoją kreacją na Gali rozdania Telekamer. Niektórzy sądzili, że szeroką spódnicą, gwiazda chce ukryć ciążowy brzuszek. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Media donoszą. Nie żyje Paweł Królikowski
  2. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  3. Jeden ząbek czosnku jedz codziennie. Niewiarygodne, jak zareaguje twoje ciało
  4. TVP pokazało nową prezenterkę wiadomości. Blond piękność rozbudziła zmysły
  5. Pitbull uznany został przez ludzi za „brzydala”. Nikt nie chce adoptować psa
  6. 99% Polaków popełnia wielki błąd przy obieraniu cebuli i cytryny. Tracą wiele

Źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułPaweł Wawrzecki nie przeprowadzi się do żony ze względu na córkę. Milionerka widuje go rzadko
Następny artykułNie żyje gwiazdor „Klanu” i mąż znanej aktorki. Pogrążona w żałobie żona poinformowała o śmierci
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl