Lelum.pl

fot.youtube.com/Dominik Teusz

Małżeństwo Barbary Kurdej-Szatan wisiało na włosku. Aktorka zdradziła smutne szczegóły

28 Grudnia 2019

Autor tekstu:

Martyna Derdak

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie zdecydowała się na opowiedzenie kilku szczegółów z jej życia prywatnego. Okazuje się, że jakiś czas temu przeżyła w małżeństwie prawdziwy kryzys. Czym był spowodowany i jak go przetrwała?

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie zdecydowała się na opowiedzenie kilku szczegółów z jej życia prywatnego. Okazuje się, że jakiś czas temu przeżyła w małżeństwie prawdziwy kryzys. Czym był spowodowany i jak go przetrwała?

Aktorka od 8 lat jest w związku małżeńskim z polskim wokalistą Rafałem Szatanem. Co ciekawe, para zdecydowała się na ślub zaledwie po kilku miesiącach ich wspólnych spotkań. Jak wyznaje aktorka, był moment, w którym jej małżeństwo wisiało na włosku.

Barbara Kurdej-Szatan: małżeństwo

Aktorka postanowiła wypowiedzieć się na temat swojego małżeństwa w rozmowie z Katarzyną Burzyńską dla bloga Baby by Ann. Jak się okazuje, ona i mąż nie zawsze byli tak zgrani, jak teraz. Na początku ich związek przeszedł ogromny kryzys, który według wielu osób miał zakończyć ich relację. Wszystko działo się wtedy, gdy para nie mieszkała jeszcze razem. Barbara i Rafał znali się wtedy bardzo krótko i mało wiedzieli o sobie.

– Rafał oświadczył mi się po pięciu miesiącach bycia razem. Po kolejnych 3 miesiącach, czyli po 8 miesiącach związku, zaczęliśmy się starać o dziecko. Po roku związku ja już byłam w ciąży, a zamieszkaliśmy wspólnie, jak byłam w drugim trymestrze ciąży.

Kolejnym ciężkim momentem dla tej pary był czas po narodzinach córki Hani. Barbara Kurdej-Szatan wspomina, że nie znała się jeszcze wtedy zbyt dobrze z mężem, dlatego też w ich wspólnym domu rozpoczęło się wzajemne przeciąganie na swoją stronę. Mimo trudnej sytuacji i ciągłych sprzeczek, małżeństwo postanowiło jednak zostać ze sobą i przez długi czas walczyć o swoje uczucie. Powód? Malutka Hania.

Czy para pokonała kryzys?

Barbara Kurdej-Szatan zaprzeczyła plotkom, że aktualnie w jej związku nie układa się najlepiej. Gwiazda tłumaczy, że mimo iż kiedyś nie było idealnie, przez co długo musieli poznawać siebie, to jednak teraz ich relacja jest jak najbardziej poprawna.

– Teraz jest super, wiemy, co i jak, mamy wszystko przetarte. Bardzo się kochamy i jest nam razem dobrze. Ale wtedy było bardzo intensywnie, ja już miałam nawet takie myśli, że my do siebie nie pasujemy, mamy inne charaktery, lubimy inne rzeczy, po prostu jesteśmy inni. Trudno było. Ale to, że byliśmy rodziną, scaliło nas i uratowało – tłumaczy Barbara Kurdej-Szatan.

Gwiazda w rozmowie dla Baby By Ann przyznała również, że przez ponad 1,5 roku starają się z mężem o drugie dziecko , niestety bez powodzenia. Okazuje się, że gwiazda ma spore problemy z zajściem w kolejną ciążę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej szatan

Barbara Kurdej-Szatan wyznała, że jej małżeństwo nie zawsze było idealne.

Barbara Kurdej-Szatan

Aktualnie ich relacje są wyjątkowo poprawne.

Barbara Kurdej-Szatan

Wyznała również, że starają się o kolejne dziecko.

ZOBACZ TEŻ:


źródło: jastrzabpost.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Wojciech Glanc przewiduje rozpad jednego z najgłośniejszych małżeństw. Para właśnie spodziewa się dziecka
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Kopali jej plecak, próbowali zabrać kurtkę. Sylwia Bomba zalana łzami opowiedziała o dramacie z przeszłości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >
Martyna Derdak

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]