Barbara Kurdej-Szatan znowu odniosła się do przykrego komentarza, który jakiś czas temu napisał na jej profilu jeden z internautów. Gwiazda dobrze  zapamiętała krytyczne słowa i nawiązała do nich podczas konferencji prasowej. Ma dystans?

Barbara Kurdej-Szatan wciąż czuje się urażona komentarzem, który w lipcu pojawił się pod jej zdjęciem? Aktorka cały czas pamięta, jak internauta opisał jej nogi. Choć aktorka stara się żartować, to najwyraźniej w dalszym ciągu jest jej przykro z powodu niemiłych słów.

Barbara Kurdej-Szatan: hejt

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Dzięki roli w M jak miłość i udziale w Tańcu z gwiazdami jej profil wciąż obserwują nowe osoby. Niestety, nie wszyscy są mili dla aktorki. Gdy w lipcu pochwaliła się wakacyjnym zdjęciem, jeden z internautów napisał, że ma klocowate nogi. Teraz Barbara nawiązała do tego podczas konferencji prasowej.

Mam klocowate nogi, więc reklamuję szampony, a nie rajstopy – mówiła jako ambasadorka specyfiku do włosów.

barbara kurdej-szatan
instagram.com/kurdejszatan

Wygląda na to, że gwieździe nadal jest przykro z powodu komentarza. Choć stara się żartować, to nie bez powodu wspomina go po kilku miesiącach. Na szczęście ma przy sobie ukochanego męża, który zawsze stanie w jej obronie. Dla niego jest najpiękniejsza.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jaką dietę stosuje Barbara Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan stosuje dietę pudełkową, która eliminuje niezdrowe potrawy i sprawia, że aktorka regularnie przyjmuje posiłki. Zawsze zabiera jedzenie na plan i stara się jeść w przerwach między ujęciami.

-Lubię sobie co jakiś czas coś skubnąć i myślę, że dlatego trzymam wagę. Wiesz, na planie zwykle jest się przez 12 godzin, a w tym jest tylko godzinna przerwa na jedzenie. Wszyscy się na nie wtedy rzucają, bo są wygłodniali. Ja wolę inaczej. Kiedy tylko mogę, jem sobie coś małego – mówiła dla BeActive.

barbara kurdej-szatan
instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że zdarza jej się od czasu do czasu zjeść coś niezdrowego, na przykład kebaba, ale odbywa się to rzadko i nie wpływa na jej wygląd czy stan zdrowia. Gwiazda kocha też aktywność fizyczną i w każdej wolnej chwili biega lub idzie na siłownię.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ranking najbardziej wpływowych Polaków. Poseł i pisarka lepiej niż premier
  2. Borys Szyc i Justyna Nagłowska biorą ślub. Zdradzili szczegóły, to będzie ceremonia inna niż wszystkie
  3. Polska gwiazda już po ślubie. Blond piękność pokazała zdjęcia męża i suknię
  4. Anna Wendzikowska kusi na Instagramie. Pokazała zdjęcie topless w wannie
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.