Barbara Kurdej-Szatan obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. Dostaje wiele propozycji ról i udziału w kampaniach reklamowych. Okazuje się, że nie zamierza pracować za wszelką cenę i jeździć po wszystkich castingach, dlatego rezygnuje z wielkiej kariery. Podała zaskakujący powód.

Pięć minut gwiazdy wciąż trwa. Barbara Kurdej-Szatan zaczynała od udziału w talent-show i występu w reklamie operatora sieci komórkowej, a stała się twarzą TVP. Niestety, w ostatnim czasie odebrano jej kilka programów, ale dostała za to propozycję występu w Tańcu z gwiazdami. Czym zajmie się po programie?

Barbara Kurdej-Szatan o karierze

Taniec z gwiazdami wciąż trwa, a Barbara Kurdej-Szatan świetnie radzi sobie w każdym odcinku i jest coraz bliżej finału. Dużo dzieje się też w życiu jej bohaterki w M jak miłość. Poza tym gwiazda występuje też w teatrze i dwóch reklamach. Finałowy odcinek tanecznego show Polsatu zostanie wyemitowany już za kilka tygodni. Czym wtedy zajmie się Barbara Kurdej-Szatan?

barbara kurdej-szatan
instagram.com/kurdejszatan

Okazuje się, że aktorka na pewno nie będzie szukała nowych ról za granicą. Nie jest zainteresowana karierą w Hollywood. Zdaje sobie sprawę tego, że to bardzo trudny rynek i nie każdy może się przebić. Co ciekawe, jakiś czas temu starała się o rolę w Rosji, ale jej kandydatura nie cieszyła się zainteresowaniem.

Co robi Barbara Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan na razie skupia się na Tańcu z gwiazdami. Ma realne szanse na wygraną, a jurorzy cenią jej talent. Obserwatorzy gwiazdy mogą zatem odetchnąć z ulgą. Na szczęście nie zamierza ona zniknąć z ekranów polskich telewizji, smutni mogą być jedynie fani hollywoodzkich produkcji. Barbara Kurdej-Szatan stanowczo z nich rezygnuje.

-Nie marzę o Hollywood. Pewnie jakbym tam pojechała, to poszłabym na jakieś castingi z ciekawości, aczkolwiek wiem, że tam jest bardzo trudno, bo wszyscy wyglądają jak klony. Na razie mam tyle do roboty w Polsce, że kompletnie o tym nie myślę – mówiła w rozmowie z portalem pomponik.pl.

Barbara Kurdej-Szatan
instagram.com/kurdejszatan

Gwiazda dodaje, że chciałaby wystąpić w produkcji prezentowanej na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że otrzymanie roli w dobrym filmie nie jest łatwe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Monika Zamachowska skomentowała zwolnienie z TVP. Mocne oświadczenie gwiazdy
  3. Okropne informacje o dzieciństwie dzieci Magdy Gessler. Jej syn wyznał wszystko
  4. Jak wygląda grób Anny Przybylskiej? Widok wywołuje wzruszenie
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułJak wyglądać jak gwiazda wielkiego ekranu? Hollywoodzkie loki krok po kroku
Następny artykułDanuta Wałęsa zdradziła, co naprawdę myśli o Agacie Dudzie. Mocne i odważne słowa
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.