Barbara Kurdej-Szatan ma zakaz korzystania z telefonu po alkoholu? Obecnie wiele osób nie wyobraża sobie życia bez telefonu, a ściślej rzecz ujmując- bez relacjonowania wszystkiego, co dzieje się dookoła. Artyści również korzystają z ciekawych aplikacji i wszelkich udogodnień, które wynikają z najnowszych aktualizacji oprogramowań. Nic dziwnego, że sławni dzielą się z publicznością swoimi nagraniami. Gwiazda TVP skomentowała! Jesteście ciekawi, jak odniosła się do zarzutów? Zobaczmy!

Znasz to z autopsji: na imprezie, na której pije się napoje z procentami, wyciągasz z torebki telefon. To właśnie nim relacjonujesz otaczająca cię rzeczywistość, choć rano zdajesz sobie sprawę, że nie było to najlepsze rozwiązanie. Czy Barbara Kurdej– Szatan, przeżywając coś podobnego, również będzie wspominać swoje przygody z nagranymi filmikami z uśmiechem? 

Barbara Kurdej- Szatan: jej relację na Instagramie oglądało sporo osób  

Barbara Kurdej– Szatan relacjonuje swoje życie na Instagramie bardzo skrzętnie, a dowodem na to są jej codziennie nagrywane krótkie filmy na Instastories. Gwiazda  nagrała o jeden film za dużo podczas imprezy z okazji 18-lecia serialu M jak miłość

Co na nim widzimy? Krótkie nagrania pokazują gwiazdę w kiepskim stanie – możemy się domyślić, że wypiła sporo napojów wyskokowych. Aktorka wyznała też na nich, że nie jest w ciąży, a obserwatorzy mogli też podpatrzyć, jak droczy się z nietańczącym mężem.

Czy Barbara Kurdej-Szatan nie może nagrywać filmów na Instagrama?  

Barbara Kurdej-Szatan nie dostała zakazu publikowania treści w mediach społecznościowych, choć fani w komentarzach chętnie ją przestrzegają przed kolejnymi incydentami. Również sama zainteresowana na łamach portalu Gwiazdy.wp.pl zauważa, że będąc w stanie nietrzeźwości, wrzuca do sieci niekoniecznie ciekawe rzeczy. Tym samym dziękuje swoim obserwatorom za stosowne reprymendy pod nimi!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uczestnik Tańca z Gwiazdami doznał ciężkiej kontuzji. Sprawa jest poważna  
  2. Córka Magdy Gessler miała zaburzenia odżywiania? Schudła 14 kg  
  3. Young Multi miał poważny wypadek. Trafił do szpitala, co się dokładnie stało?

ZOBACZ ZDJĘCIA:   

Barbara Kurdej- Szatan
Fot.: kurdejszatan/ Instagram 

Barbara Kurdej- Szatan jest znana ze swojego radosnego usposobienia.  

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSiostra Kory spędziła z nią 5 lat w domu dziecka. Anna Kubczak opowiedziała o wokalistce
Następny artykułZbigniew Wodecki o polskich emerytach. Mocne słowa: „To jest trzeci świat”
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.