Barbara Kurdej-Szatan bez makijażu wygląda zjawiskowo! Niedawno gwiazda opublikowała zdjęcie z wakacji, które spędza wraz z mężem, a także Sławomirem i jego żoną, Kajrą. Która z pań wygląda lepiej? Ciężko uwierzyć, że Basia ma już 33 lata!

Niedawno piękna gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z wakacji na Malediwach. Aktorka spędza je wraz z mężem, ale para może liczyć na towarzystwo równie znanych osobistości, czyli niekwestionowanej gwiazdy disco-polo — Sławomira i jego żony, Kajry. Barbara Kurdej-Szatan bez makijażu prezentuje się zjawiskowo, podobnie jak druga z pań!

Wyjątkowe zdjęcia z wakacji

Basia opatrzyła zdjęcie podpisem, który sugeruje, że pary spotkały się w tym samym miejscu zupełnie przypadkowo. Niesamowity zbieg okoliczności, prawda? Obie panie na zdjęciu pojawiły się bez makijażu. Na co dzień mocno się malują, nic więc dziwnego, że podczas wypoczynku chciały poczuć się po prostu sobą. Naszym zdaniem obie prezentują się wspaniale! Prawie tak dobrze, jak ich mężowie! 🙂

Barbara Kurdej-Szatan bez makijażu

Prezenterka The Voice Of Poland ze względu na specyfikę pracy rzadko pokazuje się w wersji saute. Zazwyczaj możemy ją oglądając w pięknych wieczorowych sukniach, z burzą blond włosów i pełnym makijażu, podkreślającym jej piękne spojrzenie. Obecnie Barbara przebywa na wakacjach i zrezygnowała z ciężkiego, telewizyjnego makijażu. Przez cały rok ciężko pracowała, nic więc dziwnego, że teraz wypoczywa na rajskiej wyspie! 

Myślicie, że obie pary spędzają miło czas na upragnionych wakacjach? 🙂

Zobaczcie zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan bez makijażu:

barbara kurdej-szatan bez makijażu
instagram.com @kurdejszatan

Jak podoba wam się wspólna fotografia obu par ze swiata show-biznesu?