Barbara Kurdej-Szatan bez stanika pozuje na Instagramie! Prowadząca The Voice of Poland opublikowała zdjęcie, na którym pokazuje nieco więcej, niż można się było spodziewać. Gwiazda kusi nowym zdjęciem. Fani: Ładne piersi. Co na to mąż? 

Aktualnie w Polsce temperatury sięgają ponad 30 stopni, co sprawia, że na zewnątrz ciężko wytrzymać dłużej niż kwadrans. Z pewnością na upał narzeka także Barbara Kurdej-Szatan, która zapozowała w ten upalny dzień bez stanika! Ten drobny szczegół nie umknął fanom, którzy swoją spostrzegawczością podzielili się w komentarzach.

Barbara Kurdej-Szatan bez stanika

Fala upałów opanowała całą Polskę, o czym wszyscy przekonujemy się każdego dnia, wychodząc z domu. Barbara Kurdej-Szatan ma świetny pomysł, aby było jej nieco chłodniej. Gwiazda opublikowała zmysłowe zdjęcie, na którym nie nosi stanika. Nie umknęło to oczom internautów, którzy ochoczo skomentowali, co widzą.

– Mniam !! Bardzo fajna 🙂
– Słodka!
– Wow, kawałek piersi widać a napalone samce już dyszą… Na niektórych zdjęciach więcej Basi widać!
– A co na to mąż?
– Lekko uwodzicielska poza i ten uśmieszek, dla mnie bomba!
– Bluzeczka fajna, ale ileż ona traci bez takiego pięknego wkładu -piszą w komentarzach.

Nie brakowało również słów krytyki pod adresem gwiazdy, która przyzwyczaiła swoich fanów do bardzo grzecznego wizerunku. 

Zdjęcie na dole artykułu

Co na to mąż?

Jak sama Barbara Kurdej-Szatan napisała pod zdjęciem, to właśnie mąż zrobił jej to budzące wiele kontrowersji zdjęcie. Czy Rafał Szatan jest zazdrosny o swoją żonę? Aktorka często miewa rozbierane i intymne sceny z innymi aktorami, co może u mężczyzny budzić sporo zazdrości.

Jak reaguje na to mąż Basi? Wydaje się, że ma duży dystans do zawodu żony. W rozmowie z Faktem Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, że mąż ma wiele wyrozumiałości co do jej zawodu i nie ma do niej żadnych pretensji. Musimy przyznać, że Barbara Kurdej-Szatan bez stanika czy w nim, wygląda pięknie!

Barbara Kurdej-Szatan bez stanika
ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan bez stanika
instagram.com@kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zdjęcie bez stanika!