Barbara Kurdej-Szatan często publikuje zdjęcia za pośrednictwem mediów społecznościowych i zawsze spotyka się z żywą reakcją ze strony wielbicieli. Niedawno opublikowała zmysłowe ujęcie, a cała uwaga skupiła się na biuście gwiazdy O matko, jak ci piersi urosły – zwrócili uwagę fani. 

Barbara Kurdej-Szatan to prawdziwa królowa Instagrama! Jej profil obserwuje ponad milion osób, a liczba jej wielbicieli stale rośnie. Nic dziwnego – urody, talentu i klasy mogłaby jej pozazdrościć niejedna kobieta! Gwiazda zawsze zachwyca niebanalnymi stylizacjami i rozświetla Internet swoim blaskiem. Niedawno wszystkie spojrzenia były skierowane na nią, a to za sprawą jednego, wyjątkowego zdjęcia. 

Barbara Kurdej-Szatan na zmysłowym zdjęciu

Gwiazda serialu M jak miłość regularnie publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Dzięki temu możemy podejrzeć, co robi na planie zdjęciowym i w jaki sposób spędza wolny czas. 

Spostrzegawczość wielbicieli Basi nie zna granic! Aktorka opublikowała niedawno zdjęcie w sportowym staniku, a cała uwaga skupiła się na jej biuście! Niektórzy stwierdzili, że piersi Basi powiększyły się o kilka rozmiarów. Komentarze pod zdjęciem aktorki są bardzo bezpośrednie:

– O matko, jak ci piersi urosły! – napisał jeden z fanów.

– Zawsze miałaś taki duży stanik? – zapytał ktoś na Instagramie gwiazdy

Zdjęcie aktorki wywołało lawinę komentarzy

W pogoni za urodą kobiety są w stanie poświęcić wiele, łącznie z poddawaniem się ryzykownym operacjom plastycznym. Barbara postawiła jednak na mniej inwazyjne rozwiązania i wybrała stanik, który wyeksponował jej kobiece kształty. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę pięknie! Trudno oderwać od niej wzrok.

Jeśli nie możecie pochwalić się pokaźnym biustem, z pomocą przyjdzie wam niezawodny przyjaciel każdej kobiety – stanik typu push-up. Taki rodzaj stanika jest gwarantem powiększenia biustu już w kilka minut. Pamiętajcie, że odpowiedni dobór bielizny może zdziałać cuda! 🙂

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan
instagram.com @kurdejszatan

Wiele osób stwierdziło, że biust Kurdej-Szatan znacząco się powiększył. Wielbiciele aktorki wyrazili swoją opinię w licznych komentarzach.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMichał Szpak i Julia Wieniawa wystąpią razem! Czy fanom spodoba się ten duet?
Następny artykułKim jest Paweł Grigoruk? Chłopak Juszes, menadżer klubu, youtuber