Barbara Kurdej-Szatan lada dzień ogłosi, że spodziewa się kolejnego potomka? Gwiazda zdobyła się na zaskakujące wyznanie. Przyznała: „Najwyższy czas o tym pomyśleć”. Wiemy także, dlaczego zwlekała przez kilka lat z decyzją o powiększeniu rodziny. Miała istotny powód.

Barbara Kurdej-Szatan nie raz i nie dwa wspominała w wywiadach o tym, że razem z mężem z radością powitaliby narodziny kolejnego dziecka. Jednak aktorka musiała odłożyć marzenia o ciąży na kilka lat. Co się zmieniło? Ujawniamy, kiedy będziemy mogli spodziewać się ogłoszenia szczęśliwej nowiny! „Mamy takie plany”. Wygadała się pewna osoba z otoczenia przyszłych rodziców.

Barbara Kurdej-Szatan znowu zostanie mamą?

Barbara Kurdej-Szatan otwarcie mówiła o tym, że marzeniem jej i Rafała Szatana jest przywitanie na świecie drugiego dziecka. Jednak niedawno pewna osoba z otoczenia małżonków wyjawiła w rozmowie z popularnym tygodnikiem, kiedy dokładnie planują powiększenie rodziny. Co powiedziała?

Jak podaje pudelek.pl, tajemniczy informator magazynu Rewia przyznał, że aktorka na razie czeka na odpowiednią chwilę, by zajść w ciążę. Barbara Kurdej-Szatan w pierwszej ciąży pozostawała aktywna zawodowo niemal do porodu – występowała wtedy w programie X-Factor. Dzisiaj gwiazda woli podejść do tej kwestii zupełnie inaczej.

– Ona wie, co robi, a do wszystkiego podchodzi z głową i konkretnym planem, by nikt nie ucierpiał. […] Cieszy się na myśl o tym, że znów zostanie mamą – czytamy w tygodniku Rewia.

Informator wyjawił, że Kurdej-Szatan musiała odłożyć decyzję z o ciąży z powodu choroby – gwiazda przez cztery lata zmagała się z boreliozą.

Kim jest córka Barbary Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan jako dwudziestosiedmioletnia kobieta została mamą małej Hani. Dziewczynka przyszła na świat z małżeństwa aktorki z Rafałem Szatanem, którego poślubiła w 2011 roku.

Gwiazda przyznała w jednym z wywiadów, że po narodzinach kolejnego dziecka z powodu charakteru swojej pracy raczej nie będzie mogła pozwolić sobie na roczny urlop. Z drugiej strony, nie chciałaby też wracać do aktywności zawodowej chwilę po powitaniu na świecie drugiego dziecka.

– […] już najwyższy czas pomyśleć o drugim dziecku. […] Teraz czuję się dobrze i mamy takie plany. Niektóre kobiety po porodzie wracają szybko, niektóre dopiero po roku, na co ja nie mogę sobie pozwolić – cytuje aktorkę pudelek.pl.

Mamy nadzieję, że Barbara Kurdej-Szatan z mężem już niedługo będą mogli cieszyć się z kolejnego dziecka. Życzymy przyszłej mamie i maluchowi mnóstwo zdrowia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan lada moment ogłosi, że jest w ciąży?

barbara kurdej szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Gwiazda przyznała, że marzą z mężem o powiększeniu rodziny.

barbara kurdej szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan jest już mamą siedmioletniej Hani.

barbara kurdej szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Ojcem dziewczynki jest Rafał Szatan, który ożenił się z Barbarą Kurdej-Szatan w 2011 roku.

barbara kurdej szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że jej córka marzy o posiadaniu rodzeństwa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marta Manowska z mamą! Gwiazda TVP pokazała jedno zdjęcie i zachwyciła tysiące
  2. Mąż Magdaleny Smalary to bardzo znana postać. Kim jest Krzysztof Zieliński?
  3. Jak myć pędzle do makijażu? Najskuteczniejsze i proste sposoby
  4. Marta Kaczyńska nie będzie zadowolona. Były mąż wypowiedział się w kontrowersyjnej sprawie
  5. Michał Szpak w kobiecej stylizacji na konferencji. Zainspirował się zachodnimi gwiazdami?

źródła: pudelek.pl, tygodnik Rewia

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.