Barbara Kurdej-Szatan przyjęła propozycję udziału w kolejnym programie? Chociaż gwiazda ma pełne ręce roboty, udzielając następnych wywiadów oraz uczestnicząc w nowych produkcjach, fani liczą na to, że ujrzą aktorkę w roli tancerki! Myślicie, że wyrazi zgodę? Jest komentarz gwiazdy!

Telewizyjne reality show i talent show, w których biorą udział gwiazdy, niezmiennie cieszą się wielką popularnością. Wystarczy wspomnieć sukces takich tytułów jak Azja Express czy Taniec z Gwiazdami. Barbara Kurdej-Szatan ma już za sobą takie występy. Niedawno pojawiły się pogłoski, że aktorka szykuje się do udziału w jednym z popularnych programów tanecznych. Czy to prawda? Znamy jej odpowiedź!

Barbara Kurdej-Szatan zatańczy w Dance, Dance, Dance?

Chociaż Barbara Kurdej-Szatan pełni rolę prowadzącej programu Dance, Dance, Dance, niedawno pojawiły się plotki, że aktorka zamierza spróbować swoich sił jako tancerka. Gwiazda miała rzekomo dołączyć do uczestników w ostatnim odcinku, a jej partnerem zostałby Rafał Szatan, czyli mąż.

Czy Barbara Kurdej-Szatan rzeczywiście wystąpi w programie Dance, Dance, Dance? Gwiazda przyznała w rozmowie z magazynem Kurier TV, że chętnie pojawi się na planie w innej roli, jednak wyłącznie wtedy, gdy powstanie kolejna edycja. Wygląda na to, że opowieści o rzekomym „gościnnym występie” Kurdej-Szatan były wyłącznie pogłoskami.

Aktorka wyjawiła także, że chociaż rola prowadzącej przynosi jej wiele radości, to najlepiej czuje się, kiedy sama ma okazję wystąpić przed publicznością. Od dzieciństwa czuła, że aktorstwo i taniec to jej żywioł i chętnie uczestniczyła w śpiewie, muzyce i grze. Barbara Kurdej-Szatan postanowiła podzielić się także swoimi przemyśleniami odnośnie do osób, które najchętniej zaprosiłaby do udziału w Dance, Dance, Dance.

– Akurat w tej edycji pojawili się młodzi ludzie. Ciekawa jestem, jak nieco starsze osoby poradziłyby sobie w naszym programie – wyjawiła w rozmowie z Kurier TV.

Kiedy finał Dance, Dance, Dance?

Finałowy odcinek programu Dance, Dance, Dance, w którym rzekomo miała wystąpić Barbara Kurdej-Szatan, zbliża się wielkimi krokami. Zostanie wyemitowany dokładnie 21 kwietnia – czyli w Wielkanoc – o godzinie 20:55 na kanale TVP2.

Na razie nie podano informacji, czy Telewizja Polska zdecyduje się na kontynuowanie programu i produkcję kolejnych sezonów. Mamy jednak nadzieję, że jeśli do tego dojdzie, pierwsze zaproszenie powędruje prosto do Barbary Kurdej-Szatan! Nie możemy się doczekać, jak poradzi sobie w roli tancerki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak schudła Karolina Szostak? 20 kg w dół! Wiemy dokładnie, jak to zrobiła!
  2. Maciej Dowbor zaliczył wpadkę! Zażartował sobie z pożaru Notre Dame
  3. Marek Perepeczko przewidział swoją śmierć? Jego słowa z ostatniego wywiadu mrożą krew

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan weźmie udział w finałowym odcinku Dance, Dance, Dance?

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Gwiazda zdementowała plotki, jednak nie wykluczyła, że chętnie przyjmie zaproszenie w kolejnym sezonie.

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Aktorka zdradziła, że chętnie widziałaby w programie również starsze osoby.

barbara kurdej szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan wystąpiłaby prawdopodobnie w towarzystwie swojego męża, aktora i piosenkarza Rafała Szatana.

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Myślicie, że gwiazda sprawdzi się w roli tancerki?

źródła: wp.pl, Kurier TV

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.