Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zaskakujące zdjęcie. Okazało się, że aktorka… zdemolowała studio telewizyjne! Powód? I tak nie uwierzycie, dlaczego zdecydowała się na coś tak szokującego. Na dodatek wygląda na niespecjalnie przejętą całą sytuacją – wręcz przeciwnie! Co naprawdę zaszło na planie?

Nie raz i nie dwa Barbara Kurdej-Szatan dała się poznać widzom jako osoba, której zdarza się wpadać na szalone pomysły i działać spontanicznie. Jednak ostatni wyczyn gwiazdy zadziwił nawet jej najwierniejszych fanów. Mianowicie, Kurdej-Szatan zdecydowała się na zrobienie sporego bałaganu na planie jednej z popularnych stacji. Co skłoniło ją do tego kroku? Czy wina leży po stronie prowadzącego show?

Dlaczego Barbara Kurdej-Szatan zdemolowała studio?

Do całego zajścia doszło podczas wizyty aktorki w studio 4fun.tv. Barbara Kurdej-Szatan umówiła się tam na spotkanie ze znanym dziennikarzem Damianem Michałowskim. W pewnym momencie jednak sytuacja wymknęła się spod kontroli. Po wszystkim gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać naprawdę spory bałagan. Co się stało?

Okazało się, że Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w programie #Wielka Wylewka, gdzie miała udzielić wywiadu. Jednak zgodnie z nietypową i rozrywkową formułą widowiska, goście nie tylko odpowiadają na kolejne pytania Michałowskiego, lecz także… grają z nim w papier-nożyce. Osoba, która zwycięża daną rundę, otrzymuje możliwość oblania rozmówcy dowolnym płynem. Najwyraźniej Kurdej-Szatan naprawdę sprzyjało szczęście, ponieważ udało jej się dotrwać do końca w o wiele lepszym stanie, niż Michałowskiemu. 

Na koniec programu Barbara Kurdej-Szatan i Damian Michałowski wspólnie pozowali do zdjęcia. Podczas gdy aktorka skończyła program z pobrudzonym czołem i ubraniami, jej „przeciwnik” miał głowę w całości pokrytą piórami. Czystość samego planu również pozostawiała wiele do życzenia. Cała zabawa naprawdę musiała w pewnym momencie wymknąć się spod kontroli! Na szczęście uczestnicy wyglądali na szczerze ubawionych

Co robi Barbara Kurdej-Szatan?

Do listy licznych osiągnięć Barbary Kurdej-Szatan niedawno doszło kolejne. Mianowicie, gwiazda zdobyła tytuł Gwiazdy stylu podczas corocznej Wielkiej Gali Gwiazd Plejady

Podczas tamtego wieczoru gwiazda udowodniła, że w pełni zasłużyła na otrzymaną statuetkę. Wystąpiła w awangardowej stylizacji, którą pomógł jej wybrać słynny stylista gwiazd Bartek Indyka. Pastelowa kreacja godna hollywoodzkiej gwiazdy sięgała aż do ziemi i miała rozcięcie w stylu pamiętnej sukni Angeliny Jolie.

Spodziewalibyście się, że Barbara Kurdej-Szatan zdobędzie się na takie szaleństwo jak w programie #Wielka Wylewka? Gwiazda naprawdę potrafi dobrze się bawić!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan dała się ponieść emocjom w programie #Wielka Wylewka. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAnna Jantar i Jarosław Kukulski na wyjątkowych nagraniach. Natalia Kukulska o nowo odkrytych pamiątkach po rodzicach
Następny artykułEwa Farna w dzieciństwie była urocza. Gwiazda pokazała zdjęcie i rozczuliła tysiące fanów
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.