Barbara Kurdej-Szatan zamierza zakończyć swoją udaną karierę? Niedawno do fanów pięknej aktorki dotarły niepokojące wieści za sprawą portalu plejada.pl. Czy to prawda, że gwiazda jest już zmęczona show-biznesem? Jej komentarz mówi wszystko.

Polacy pokochali ją za pogodę ducha, naturalność oraz spontaniczność. Długie blond włosy, doskonała figura i ten zabójczy uśmiech – Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Do niedawna wydawało się, że jej kariera przebiega doskonale, a Kurdej-Szatan pnie i pnie się coraz wyżej. Jednak fanów zaalarmował ostatni komentarz ich ukochanej gwiazdy. Czy mają powód do niepokoju?

Czy Barbara Kurdej-Szatan skończy karierę?

Jak informuje portal plejada.pl, Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż od lat starają się o kolejne dziecko. Małżonkowie są już rodzicami małej siedmioletniej Hanny Szatan. Co ciekawe, aktorka w pierwszej ciąży nie oszczędzała się i do końca występowała w programie X-Factor

Chociaż artystce szczęśliwie udało się pogodzić macierzyństwo z pracą na planie, nie ukrywa, że dziś wolałaby postąpić inaczej. Chociaż opiekowała się dzieckiem i jednocześnie brała udział w próbach, nie chciałaby kolejny raz przechodzić przez tamten stres i zmuszać się do podobnego wysiłku. 

– Było dużo nerwów dla mnie i było to ogromne obciążenie. Myślę, że jak będę miała kolejne dziecko, jak będę miała, to chyba jednak wolałabym spokojniej przeżyć te pierwsze miesiące. Aczkolwiek daliśmy radę, nic złego się nie wydarzyło. Hania była wśród nas. Była cały czas na próbach – czytamy na plejada.pl

Fani Barbary Kurdej-Szatan mogą odetchnąć z ulgą. Ich ukochana gwiazda myśli nad zrobieniem sobie przerwy po narodzinach drugiego dziecka, jednak nie jest to równoznaczne ze zniknięciem z show-biznesu. Aktorka po prostu chciałaby poświęcić ten czas przede wszystkim swojemu nowo narodzonemu maluchowi. 

Czy Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży?

Już od wielu miesięcy regularnie pojawiają się pogłoski, że Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się kolejnego dziecka. Ile jest w nich prawdy? Spytana o to wprost aktorka przyznała, że wspólnie z mężem Rafałem Szatanem marzą o powiększeniu rodziny.

– Myślę o tym od dawna, ale nie mam weny – cytuje aktorkę portal polki.pl

Mamy nadzieję, że Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż niedługo będą mogli poinformować fanów o szczęśliwym wydarzeniu. Cieszymy się, że planuje wrócić do show-biznesu po tym, jak spędzi pierwsze miesiące ze swoim nowo narodzonym maluchem. Życzymy aktorce i jej rodzinie mnóstwo zdrowia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Czy Barbara Kurdej-Szatan zamierza porzucić show-biznes?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMelissa McCarthy jest nominowana do Oscara za rolę w „Can You Ever Forgive Me?” Ma szansę wygrać?
Następny artykułAgnieszka Holland o Oscarach dla „Zimnej wojny”: „Paweł i jego film mają małe szanse”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.