Barbara Kurdej-Szatan: krótkie włosy aktorki kilka dni temu wzbudziły niemałe emocje wśród jej fanów! Na instagramie gwiazdy pojawiła się nowa fotka, na której widać, że mimo protestów komentujących…znów skróciła włosy! Jak teraz wygląda Barbara Kurdej-Szatan?

Metamorfozy gwiazd to temat, na który mogłybyśmy rozprawiać godzinami! Od tych naprawdę efektownych, do niewielkich w postaci zmiany koloru włosów czy zgubienia kilku kilo – wszystkie zawsze budzą ogromne emocje. Ostatnio obiektem wielu komentarzy stała się Barbara Kurdej-Szatan: krótkie włosy aktorki podzieliły jej fanów!

Barbara Kurdej-Szatan: krótkie włosy budzą emocje

Znana ze swoich bujnych blond fal aktorka kilka dni temu zaskoczyła wszystkich, publikując na instagramie zdjęcie z podciętymi włosami! Nowa fryzura aktorki od razu pobudziła fanów w komentarzach – nie wszyscy byli zachwyceni zmianą w jej wizerunku. Wielu komentujących deklarowało, że bardziej podobały im się długie do połowy pleców włosy gwiazdy. Ona jednak nie przejęła się opiniami fanów, a na dowód tego… skróciła fryzurę jeszcze bardziej!

Barbara Kurdej-Szatan: włosy aktorki są teraz krótkie

Wielu fanów wyglądało na naprawdę niepocieszonych takim biegiem wydarzeń – przyzwyczajeni do długiej fryzury gwiazdy byli wyraźnie zawiedzeni metamorfozą. Znalazło się jednak także wiele osób, które uważają, że zmiany wyszły aktorce na lepsze! Skrócone włosy w odrobinę chłodniejszym odcieniu odmłodziły i tak już młodo wyglądającą buzię Kurdej-Szatan i wydobyły z niej zupełnie nowy charakter. Naszym zdaniem, gwiazda M jak Miłość wygląda fantastycznie!

Barbara Kurdej-Szatan: krótkie włosy aktorki wzbudziły ogromne emocje. Obecnie możemy zobaczyć, że gwiazda długie blond fale zamieniła na dłuższego boba, który wyjątkowo jej pasuje i wydobywa dziewczęcy urok! Artystka jak widać nie przejmuje się opiniami innych i postanowiła zmienić zupełnie swój wizerunek. Gratulujemy odwagi i musimy przyznać, że bardzo nam się podoba nowa fryzura aktorki. Ciekawe, czy jej odważny ruch zainspiruje inne gwiazdy do zmian? W końcu nadchodzi lato i czas eksperymentów z wizerunkiem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan: krótkie włosy
instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan: krótkie włosy aktorki wzbudziły powszechne zainteresowanie!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułGwiazda TVN bardzo stanowczo o Agacie Dudzie. Jej słowa mogłyby zdziwić niejednego Polaka
Następny artykułGwiazda stacji TVN ujawniła ILE zarabia się na Instagramie. Totalne zaskoczenie
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.