Wspaniała wiadomość dla tych, którzy kibicowali swojej ulubionej aktorce. Barbara Kurdej-Szatan otrzymała szansę na wielki powrót do świata show-biznesu. Celebrytka ma poprowadzić nowy program. Jej partnerem będzie Przemysław Kossakowski.

Wszystko wskazuje na to, że wyjątkowo trudny czas w życiu Barbary Kurdej-Szatan wreszcie dobiega końca. Wszystko za sprawą nowego programu, który ma się ukazać w TTV.

Barbara Kurdej-Szatan ma szansę naprawić wizerunek?

Po licznych zawirowaniach oraz kontrowersjach związanych ze wpisem gwiazdy TVP, Barbara Kurdej-Szatan nareszcie będzie miała szansę na podreperowanie medialnego wizerunku.

Po tym, jak w listopadzie 2021 roku aktorka zamieściła niezwykle krytyczny wpis na temat działania Straży Granicznej, znaczna część mediów i świata celebrytów obróciła się przeciwko niej.

Od tego momentu, Barbara Kurdej-Szatan aktywnie starała się działać, zwłaszcza na portalach społecznościowych, gdzie, mimo trudności, regularnie zamieszczała pozytywne treści — zarówno na swoim profilu, jak i pod wpisami innych gwiazd. Niestety, znaczna część społeczeństwa nadal pozostawała wobec niej krytyczna.

Widać to było m.in. po komentarzach, zgarnął jej wpis pod wyznaniem Joanny Opozdy kilka dni temu. Internauci zarzucali interesowną postawę aktorki, która okazała wsparcie dla rodziny w kryzysie.

Teraz jednak szczęście uśmiechnęło się do gwiazdy. Barbara Kurdej-Szatan dostała niepowtarzalną okazję, aby we wspaniałym stylu powrócić do świata show-biznesu.

Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi nowy program TTV

Już niebawem na antenie TTV zagościć ma nowy program „Project Cupid”, dzięki któremu osoby z niepełnosprawnością będą mogły znaleźć miłość. Redakcji Pudelka udało się ustalić, że gospodynią produkcji zostanie Barbara Kurdej-Szatan.

Telewizyjna nowość, oparta na belgijskim formacie będzie zrealizowana przez firmę Roses are Blue, odpowiedzialną m.in. za program „Down the road”, w którym mogliśmy zobaczyć Przemka Kossakowskiego i jego artterapeutyczne kompetencję w komunikacji z osobami niepełnosprawnymi.

W „Project Couple” będziemy świadkami procesu swatania i integracji osób, dla których podobne działania mogą z różnych przyczyn być utrudnione.

Przed Barbarą Kurdej-Szatan stanie zadanie organizacji randek i spotkań dla uczestników. Wiele wskazuje na to, że nowy projekt TTV przyniesie nie tylko chwilę wzruszeń i nadziei, ale także zupełnie nowy rozdział w życiu gwiazdy.

Co sądzicie? Jesteście ciekawi nowego projektu TTV?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”: Widzowie zaskoczeni zachowaniem prowadzącej. Co sobie myślała?
  2. Nie do wiary z kim Roznerski pojawił się na salonach. Nie mogła oderwać od niego wzroku
  3. Piotr Gąsowski w centrum dramatycznych zdarzeń. Przyjechała straż

Źródło: Pudelek

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl