Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny udowodniła, że doskonale zna najnowsze trendy. Na Magnum Fashion Show wybrała obłędną stylizację z głębokim dekoltem i przyćmiła pozostałe gwiazdy. Wielbiciele pięknej aktorki nie szczędzili ciepłych słów pod jej adresem, a jej profil na Instagramie zalała fala pozytywnych komentarzy. Co miała na sobie?

Piękna aktorka doskonale wie, co założyć, by wzbudzić powszechny zachwyt. Na Magnum Fashion Show, który był połączony z pokazem mody Dawida Wolińskiego, co roku pojawia się cała plejada gwiazd. W tym roku nie było inaczej. Nie zabrakło również Barbary Kurdej-Szatan. Piękna aktorka po raz kolejny udowodnia, że wie, co założyć, by wzbudzić powszechny zachwyt! Na jaką stylizację się zdecydowała?

Barbara Kurdej-Szatan kusi dekoltem

Tym razem Barbara pojawiła się cała na biało! Postawiła na stylizację z garniturem w roli głównej i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę! Do klasycznych, eleganckich spodni o prostym kroju dopasowała błyszczącą marynarkę, która delikatnie odbijała światło. Elementem, który bezsprzecznie przykuwał uwagę był… głęboki dekolt.

Garnitury o przerysowanej formie na dobre zagościły w sezonie wygląda na to, że gwiazdy coraz chętniej po nie sięgają. Klasyczna biel sprawdza się niezależnie od okazji! 🙂 

Kto zaprojektował stylizację gwiazdy?

Cała stylizacja została zaprojektowana przez Violę Piekut, która od wielu lat tworzy dla gwiazd obłędne kreacje na czerwony dywan i nie tylko. W kreacjach projektantki mogliśmy podziwiać największe sławy z polskiego show-biznesu.

Do stylizacji dobrała delikatne sandałki na szpilce i torebkę z piórami. Wyglądała niezwykle kobieco i na pewno wzbudziła zainteresowanie męskiej części publiczności. 

Jak podoba wam się Barbara w śnieżnobiałym wydaniu? 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan
instagram.com @kurdejszatan

Basia zawsze wyzwala ogromną ilość pozytywnej energii!

barbara kurdej-szatan
instagram.com/kurdejszatan

Podoba wam się ta stylizacja? 🙂

barbara kurdej-szatan
instagram.com/kurdejszatan

Aktorka jak zawsze oczarowała wszystkim obłędnym lookiem!

 

barbara kurdej-szatan
instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan od lat wzbudza zainteresowanie wielu osób. Piękna, zdolna i ambitna – czego chcieć więcej? 🙂

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak dziś wygląda Julia z „Na dobre i na złe”? Sara Müldner wróciła do show-biznesu
Następny artykułAgata Duda może być dumna! Prezydent upiecze wielkanocne baby „Umówiłem się z żoną, ze coś zrobię