Barbara Kurdej-Szatan: matura była ogromnym stresem dla aktorki. Prowadząca The Voice of Poland dwukrotnie podchodziła do egzaminu dojrzałości, a wszystko rozgrywało się na tle sporej afery! Sprawdź, dlaczego Barbara Kurdej-Szatan dwa razy pisała maturę i które gwiazdy nigdy nie podeszły do egzaminu.

Maj to nie tylko kilka dodatkowych dni wolnego, a również matura, która spędza sen z powiek uczniom szkół średnich. Polskie gwiazdy pod tym względem niczym się od nas nie różnią i również musiały przejść przez pasmo egzaminów, niektórzy nawet dwukrotnie! Barbara Kurdej-Szatan: matura aktorki była dla niej wielkim stresem — musiała ją powtarzać. Dlaczego?

Barbara Kurdej-Szatan: matura

Matura to bardzo stresujący temat dla Barbary Kurdej-Szatan, która musiała pochodzić do egzaminu dojrzałości dwukrotnie. Jeżeli myślicie, że aktorka nie zdała — nic bardziej mylnego! Powód powtarzania egzaminu jest całkiem inny, a stoi za nim niemała afera.

– Maturę musiałam zdawać dwukrotnie. Pewnie wiele osób pomyśli, że oblałam i udało się dopiero w poprawce. Nic z tych rzeczy. W Opolu były wtedy przecieki i władze tak się zdenerwowały, że musieliśmy pisać egzamin ponownie. Stres był ogromny, a do tego miałam pecha, bo powtarzane były akurat egzaminy pisemne z polskiego i matematyki, a te akurat zdawałam — wyznała aktorka w 24opole.pl

Gwiazdy bez matury

Wydawałoby się, że matura jest czymś, co powinien na swoim koncie mieć każdy, kto odniósł sukces — szczególnie w show-biznesie. Jednak jest wiele polskich i zagranicznych gwiazd, które wdrapały się na szczyt bez zdanej matury! Kto to taki? Edyta Górniak podczas matur swojego rocznika grała w teatrze na Broadwayu w Nowym Jorku, toteż odpuściła sobie maturę, podobnie jak Agnieszka Chylińska, która także postawiła na muzykę.

Do polskich celebrytów bez matury należą także: Kamil Bednarek, Kayah, Paulina Młynarska, Dawid Kwiatkowski, Szymon Majewski, Robert Kubica, a nawet sam Prezydent Lech Wałęsa! Za granicą dyplomem nie mogą pochwalić się również: Johny Deep, Cameron Diaz, Leonardo DiCaprio, Nicole Kidman czy Ryan Gosling. Jak się okazuje, matura wcale nie jest niezbędna, żeby osiągnąć wielki sukces!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć royal baby
  2. Dotknął bezdomnego i chorego kotka. „Wszyscy mówili mi, żebym tego nie robił”
  3. Odbiera mowę. Ujawniono jak będzie wyglądać grób Skrybant-Dziewiątkowskiej
  4. Dominika Gwit znów się odchudza? Gwiazda pokazała zdjęcie z majówki. Fani: „Schudłaś!”
  5. Uratowana kotka zmieniła kolor futerka! Właścicielka zrobiła niewiarygodne zdjęcia

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barbara Kurdej-Szatan: matura
instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan: matura była dla niej podwójnym stresem.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAdam Małysz wyprawi córce góralskie wesele! Dostanie też wyjątkowy prezent
Następny artykułPółtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.