Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż Barbary Kurdej-Szatan jest poważnie chory. Aktorka bardzo się martwi
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 27.02.2019 16:15

Mąż Barbary Kurdej-Szatan jest poważnie chory. Aktorka bardzo się martwi

barbara kurdej-szatan: mąż
instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan: mąż gwiazdy ma poważne problemy zdrowotne. Z tego względu Rafał Szatan musiał zrezygnować z wielu ważnych projektów zawodowych, o czym opowiedział w rozmowie z jastrzabpost.pl. Aktorka bardzo martwi się o zdrowie męża. Co się dzieje?

Lekarze zabronili aktorowi wszelkich aktywności fizycznych. Z tego względu Rafał musiał zrezygnować z kilku nadchodzących projektów. Barbara Kurdej-Szatan: mąż gwiazdy uległ kontuzji, która uniemożliwiła mu udział w jednym z popularnych programów. Co mu dolega?

Na co choruje mąż Barbary Kurdej-Szatan?

Rafał Szatan kilka lat temu doznał kontuzji podczas gry w piłkę. Początkowo wydawało się, że to nic groźnego, jednak lekarze podjęli decyzję o przeprowadzeniu operacji. W natłoku obowiązków zawodowych aktor nie miał czasu, by poddać się zabiegowi. Okazało się jednak, że sytuacja zdrowotna nie uległa poprawie, a kontuzja się odnowiła.

— Nie dbam o to kolano, ale właśnie pomyślałem o nim przed decyzją, jeżeli chodzi o program, ale niestety lekarz mi zabronił, musiałem odpuścić. To, że nie wystąpimy, to była nasza wspólna decyzja. Nie mogę sobie na to pozwolić po prostu, bo czy teatr, czy musical, czy w ogóle takie wyłączenie się w tym momencie na pół roku, jakby nie Daj Boże coś się wydarzyło z kolanem bardziej, to wyłącza mnie z pracy na pół roku. Więc wole sobie zrobić na spokojnie kolano, mieć miesiąc powrotu do pełnej sprawności, lub pół roku do roku — powiedział aktor w rozmowie z jastrzabpost.pl

Barbara Kurdej-Szatan: mąż ma aktorki ma problemy ze zdrowiem

Barbara Kurdej-Szatana miała wraz z mężem wystąpić w najnowszym programie emitowanym przez TVP Dance, dance, dance. Niestety problemy zdrowotne Rafała pokrzyżowały mu plany i uniemożliwiły udział w tanecznym show.

Aktorka otrzymała propozycję prowadzenia programu. Jakiś czas temu Szatan musiał zrezygnować z udziału w spektaklu, bo jego noga wciąż nie była sprawna. Mamy nadzieję, że już niedługo Rafał Szatan będzie w pełni sił i znów będziemy mogli podziwiać go na scenie! Życzymy mu dużo zdrowia! Basia wspiera męża w trudnych chwilach i liczy na to, że jak najszybciej wróci do formy. Trzymamy kciuki! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan: mąż

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnich latach zyskała na popularności.

barbara kurdej-szatan: mąż

Barbara Kurdej-Szatan: mąż gwiazdy ma problemy zdrowotne.

barbara kurdej-szatan: mąż

Basia i Rafał tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu.

barbara kurdej-szatan: mąż

Aktorka często publikuje zdjęcia ze swojego życia codziennego na Instagramie.

barbara kurdej-szatan: mąż

Rafa i Basia mają mnóstwo planów zawodowych, jednak znaleźli chwilę na wspólne wakacje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kim jest Marlena Szpak? Siostra Michała Szpaka. Rodzeństwo jest ze sobą bardzo blisko
  2. Dieta Anny Wendzikowskiej zaskakuje! Gwiazda ma świetną figurę, a niedawno urodziła
  3. Jak pozbyć się kurzu w mieszkaniu? 10 domowych sposób na kurz
  4. Tatuaże Natalii Siwiec robią wrażenie! Ma ich mnóstwo [ZDJĘCIA]

źródło: pomponik.pl