Barbara Kurdej-Szatan: mąż gwiazdy również związany jest z show-biznesem. W swojej rodzinie Barbara Kurdej-Szatan nie jest jedyną osobą, która może się pochwalić udaną karierą w branży rozrywkowej. Mąż aktorki także świetnie sobie radzi w blasku fleszy. Czym się zajmuje?

Barbara Kurdej-Szatan: mąż gwiazdy także związał swoją ścieżkę zawodową z branżą rozrywkową. Przez jakiś czas był nawet wokalistą w bardzo znanym zespole. Co więcej, ma na koncie wspólny występ z piękną żoną – i to nie jeden! Jednak nie zagrali oni razem w filmie, ale… talent show. Sprawdźcie, jakie tajemnice jeszcze skrywa Rafał Szatan!

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan: to była szalona miłość! 

Barbara Kurdej-Szatan: mąż gwiazdy oświadczył jej się po zaledwie pięciu miesiącach znajomości. Poznali się w czasie pracy przy spektaklu Hair, kiedy Rafał miał jeszcze dziewczynę.

Kiedy Kurdej-Szatan dowiedziała się, że jej obiekt westchnień jest nie tylko zajęty, ale i młodszy, odpuściła. Jednak zauroczenie było obustronne i fascynacja przerodziła się w głębsze uczucie. Dziś para ma kilkuletnią córeczkę Hannę. Niedawno pojawiły się plotki o rzekomej drugiej ciąży gwiazdy, jednak prawdopodobnie nie mają nic wspólnego z prawdą. Aktorka chętnie chwali się zdjęciami swojej rodziny na Instagramie. 

Barbara Kurdej-Szatan: mąż gwiazdy jest utalentowany muzycznie

Rafał Szatan to polski muzyk oraz aktor musicalowy. Jest młodszy o dwa lata od swojej 33-letniej żony. Posiada gruntowne wykształcenie: ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach, na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej, a po studiach znalazł zatrudnienie w Gliwickim Teatrze Muzycznym.

Co ciekawe, jedną z ról, które zagrał w tamtym czasie, była rola Troya w musicalu High School Musical. Od 2009 roku mogliśmy oglądać Szatana w programie Jaka to melodia, gdzie występował w charakterze wokalisty. Cztery lata później wspólnie z Barbarą Kurdej-Szatan zgłosili się do programu X-Factor jako Soul City, Rafał próbował też swoich sił solo w The Voice of Poland.

To nie jedyny raz, kiedy małżeństwo wspólnie wystąpiło przed publicznością. W 2017 roku Rafał u boku Barbary zaśpiewał podczas zakopiańskiego Sylwestra Marzeń 2017. W przeszłości grał także w polskim zespole rockowym RH+.

Popularność Rafała Szatana nie słabnie: w zeszłym roku zaczął grać w serialu M jak miłość i show Twoja twarz brzmi znajomo. Bez wątpienia nie powinien mieć kompleksów wobec swojej sławnej żony!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barbara Kurdej-Szatan mąż
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan jest mamą kilkuletniej Hani. Gwiazda chętnie chwali się córeczką na Instagramie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDeynn. Jedna z największych gwiazd polskiego internetu. Poznajcie jej historię
Następny artykułIle zarabia Lewandowski? Zarobki piłkarza powalają, to setki milionów
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.