Barbara Kurdej-Szatan nie należy do gwiazd, które zabierają głos za każdym razem, kiedy w kraju zaczyna dziać się coś niepokojącego. Tym razem gwiazda zrobiła wyjątek i odważnie wyjawiła, co sądzi na temat strajku nauczycieli. Nie przebierała w słowach: „Nauczyciel to bardzo trudny i odpowiedzialny zawód”. Narobiła sobie kłopotów?

Od kilku dni cała Polska żyje strajkiem nauczycieli. Na temat sprawy wypowiedzieli się nie tylko politycy, uczniowie i rodzice, lecz także wiele osobowości publicznych. Protestujących wsparli między innymi Dawid Podsiadło, Anja Rubik, a także… Barbara Kurdej-Szatan! Aktorka bez ogródek przyznała, co myśli na temat całego przedsięwzięcia. Jej sympatie nie spotkały się ze zrozumieniem wielu komentujących…

Barbara Kurdej-Szatan o strajku nauczycieli: co powiedziała?

Pytanie o stosunek Barbary Kurdej-Szatan do strajku nauczycieli padło na jednej z branżowych imprez. W pewnym momencie do aktorki podszedł dziennikarz portalu przeAmbitniPL i o jej stosunek do ostatnich wydarzeń. Gwiazda nie zastanawiała się długo nad odpowiedzią!

– Nauczyciel to bardzo trudny i odpowiedzialny zawód, dlatego ja całym sercem wspieram nauczycieli i jestem z nimi – odpowiedziała Barbara Kurdej-Szatan.

Filmik z wypowiedzią aktorki szybko zdobył popularność w polskim internecie. Pojawił się m.in. na pudelek.pl. Chociaż nie zabrakło głosów popierających postawę gwiazdy, wielu komentujących odniosło się w bardzo krytyczny, a nawet hejterski sposób do jej wypowiedzi. Wielokrotnie zarzucono Kurdej-Szatan, że wypowiada się na temat, o którym nie ma tak naprawdę pojęcia.

– Każdy celebryta wspiera, bo każdego z nich stać na prywatne lekcje i czego nie nauczą się w szkole, to na korepetycjach nadrobią.

– Ta niunia jest jak Rozenek, od wszystkiego specjalistka.

– Niech powiedzą te wszystkie celebrytki popierające strajk, do jakich szkół chodzą ich dzieci, do prywatnych czy państwowych? –to tylko niektóre z wypowiedzi, jakie pojawiły się na pudelek.pl pod adresem Kurdej-Szatan.

Pojawiły się również znacznie mocniejsze wypowiedzi, w których zarzucano gwieździe przynależność do określonych środowisk lub frakcji politycznych.

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana

Na razie gwiazda zdecydowała się nie odpowiadać na krytykę, która spłynęła na nią, gdy poparła strajk nauczycieli. Czy część fanów odwróci się od niej po tym, jak poznali poglądy Kurdej-Szatan odnośnie do ostatnich wydarzeń? Liczymy, że na gwiazdę nie spadną już więcej żadne nieprzyjemności.

Uważacie, że Barbara Kurdej-Szatan ma rację odnośnie do strajku nauczycieli? A może w słowach komentatorów jest odrobina prawdy?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan wypowiedziała się na temat strajku nauczycieli. Co powiedziała?

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Gwiazda przyznała, że całym sercem wspiera nauczycieli w ich walce.

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Wypowiedź aktorki nie spodobała się wielu komentatorom, którzy nie szczędzili Kurdej-Szatan przykrych słów.

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Wiele osób wysunęło wobec aktorki zarzut, że wypowiada się w kwestiach, o których tak naprawdę niewiele wie.

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Uważacie, że Barbara Kurdej-Szatan ma rację?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pamiętacie Isis Gee? Przeszła spektakularną metamorfozę. Jak teraz wygląda?
  2. Agnieszka Woźniak-Starak nie ogląda „Big Brothera”? „Zaliczyła wpadki”, „Ciągle się myliła”
  3. Właściciele psów są szczęśliwsi niż właściciele kotów. Wyniki badań to potwierdzają
  4. Zarobki Marty Manowskiej mają skoczyć o 30 tys. złotych! Astronomiczne liczby
  5. Angelina Jolie i Colin Farrell są razem? Co na to Alicja Bachleda-Curuś?

źródło: pudelek.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.