Barbara Kurdej-Szatan odniosła się do wielu plotek na temat jej odejścia z M jak miłość! Co dalej z jej postacią? Fani boją się, że TVP zabierze aktorce rolę! Powiedziała wszystko, co wie na ten temat! Ma się czego bać?

Barbara Kurdej-Szatan nie ma obecnie tak silnej pozycji w TVP, jak jeszcze chwilę temu. Chociaż jeszcze do niedawna była twarzą stacji, dziś została jej tylko rola w serialu. Odebrano jej możliwość prowadzenia aż czterech programów! Jej miejsce w The Voice of Poland zajmie Marcelina Zawadzka.

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z M jak miłość?

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z M jak miłość? To pytanie nurtuje wszystkich fanów serialu! To możliwe, aby stacja zupełnie się jej pozbyła? Aktorka szczerze powiedziała, co wie na ten temat.

– Na razie mnie nie uśmiercili. Zobaczymy, co się wydarzy dalej — skomentowała w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Jej wątek na razie ma się rozwijać. Aktorka zdradziła, że do serialu powróci Paweł Deląg, a walka o serce granej przez nią Joasi rozpocznie się na nowo. Wygląda na to, że możemy być spokojni, czekając na nadchodzący sezon. Nie wiadomo jednak, jaką decyzję producenci podejmą odnośnie do kolejnych odcinków.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

TVP a Barbara Kurdej-Szatan

Obawy fanów aktorki wynikają z faktu, że według wielu doniesień, władzom stacji nie podoba się zaangażowanie Kurdej-Szatan w sprawy związane z polityką, a także jej udział w Paradzie Równości. Odebrano jej możliwość dalszego prowadzenia Kocham cię, Polsko! The Voice of Poland, The Voice Kids i Dance Dance Dance.

O tym, że nie poprowadzi kolejnych edycji programów, została poinformowana telefonicznie. Wszystkie produkcje były hitami, dlatego aktorka traci kontrakty na ogromne sumy. Na Instagramie napisała, że stacja mogła to zrobić w bardziej elegancki sposób, zwłaszcza że pracuje dla TVP od 2014 roku, bo właśnie wtedy pojawiła się w M jak miłość.

ZOBACZ ZDJĘCIA BARBARY KURDEJ-SZATAN:

Barbara Kurdej-Szatan
filmpolski.pl

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z M jak miłość?

filmpolski.pl
Barbara Kurdej-Szatan

Gwiazda na pewno pojawi się w kolejnym sezonie, ale nie wiadomo czy produkcja nie zakończy jej wątku!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Samusionek kiedyś była równie piękna, co teraz. Gwiazda opublikowała zdjęcia sprzed lat.
  2. Ojciec Agaty Młynarskiej zmagał się z poważną chorobą. ”On nieludzko cierpiał. Nie mógł spać.’
  3. Magda Gessler odpowiada fance, która skrytykowała jej córkę. „Pani choruje na zanik mózgu. Won mi stąd zazdrosna babo”
  4. Choroba nie pozwoliła Annie Lewandowskiej na dziecko? „Poważnie chorowałam. Leki które brałam, robiły spustoszenie w organizmie”
  5. Dominika Gwit szaleje w rytm hitu Beyonce. „Taniec z Gwiazdami” powinien przyjąć ją do najnowszej edycji?

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.