Barbara Kurdej-Szatan: operacje plastyczne nie pasują do jej delikatnej urody. Opublikowała nagranie, na którym z ogromnymi ustami sama nie może poznać siebie. Jej reakcja mówi wszystko. Od dziś będzie omijała kliniki medycyny estetycznej szerokim łukiem?

Barbara Kurdej-Szatan: operacje plastyczne zdecydowanie nie są dla niej. Przekonała się o tym, dopiero gdy zobaczyła siebie ze znacznie powiększonymi ustami i zmienionymi rysami twarzy. Choć był to jedynie efekt żartów, to teraz aktorka wie, że naturalność jest jej największym atutem.

Barbara Kurdej-Szatan: operacje plastyczne

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała nagranie, na którym znajoma fotograf pokazała jej, jak wyglądałaby po szeregu drastycznych operacji plastycznych. Filtr z aplikacji Instagram sprawił, że aktorka nie mogła przestać się śmiać! Ogromne usta i zmienione rysy twarzy sprawiły, że tylko w niewielkim stopniu przypominała siebie.

– Cudowne! – krzyknęła zaskoczona.

Teraz gwiazda już wie, że nigdy nie powinna poddawać się operacjom tak bardzo ingerującym w jej wygląd. Tym bardziej że fani wielokrotnie komplementowali jej zdjęcia, na których nie ma ani grama makijażu. Jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, a swoim wyglądem już od lat przyciąga rzesze widzów.

Barbara Kurdej-Szatan: operacja nosa to kłamstwo?

Barbara Kurdej-Szatan już wielokrotnie była podejrzewana o różne operacje. Sugerowano, że mogła poprawiać sobie nos czy piersi. Ona jednak zaprzecza i twierdzi, że raczej nie skorzysta z pomocy chirurgów plastycznych, choć nie jest ich zdecydowaną przeciwniczką. Uważa, że podstawą jest umiar. Co zatem jest sekretem jej urody?

– Dobre nastawienie do świata i częsty uśmiech — mówiła w TVN Style.

W rozmowie z Cosmopolitan przyznała jednak, że nie lubi swoich łydek. Zdradziła także, że gdy pozuje, zawsze wciąga brzuch. W młodości wstydziła się swoich zębów, ale ten etap ma już za sobą. Dziś jest dojrzałą kobietą świadomą swoich zalet i wie, że wygląd nie jest najważniejszy, ale świadomie o niego dba, tak aby w przyszłości nie musiała uciekać się do radykalnych metod.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barbara Kurdej-Szatan: operacje plastyczne
instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zabawne nagranie.

Barbara Kurdej-Szatan: operacje plastyczne
instagram.com/kurdejszatan

Gwiazda ceni sobie naturalność i nie korzysta z pomocy chirurgów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jarosław Kret szczerze o walce z depresją. Podzielił się bardzo intymnym wpisem
  2. Danuta Wałęsa wspomina młodość: ”Wszystkiego miałam dużo: dzieci, kłopotów i roboty”
  3. Katarzyna Skrzynecka schudła 14 kg w 8 tygodni. Fani niepokoją się o jej zdrowie
  4. Wielka gwiazda serialu „Przyjaciółki” przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt
  5. Po śmierci Dunowskiej do mediów przedostała się treść listu dot. nowotworu. Można zalać się łzami

Źródła: TVN Style, Cosmopolitan

Poprzedni artykułKrótkie legginsy to hit lata. Z czym je nosić, by wyglądać stylowo?
Następny artykułAgnieszka od lat kąpie się ze swoimi synami „Moi chłopcy nie mają problemu z tym, że jestem naga, czy że oni są nadzy”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.