Barbara Kurdej-Szatan: pijana aktorka nagrała filmiki, który szybko stały się viralem w polskim internecie. Pamiętacie kultowe wideo, gdzie nietrzeźwa gwiazda dzieli się wrażeniami z imprezy? Jak zareagowała bohaterka całego zamieszania? Przypominamy!

Fani kochają ją nie tylko za talent i urodę, ale przede wszystkim –poczucie humoru i dystans do samej siebie. Wygląda na to, że są w stanie wybaczyć swojej ulubienicy nawet największe wpadki. Czy na pewno? Barbara Kurdej-Szatan: pijana aktorka wrzuciła do sieci nagrania, na których zachowywała się w zaskakujący sposób. Internauci jej tego nie zapomnieli!

Barbara Kurdej-Szatan: pijana gwiazda nagrywała filmiki. Co na nich było?

Wydarzenie miało miejsce podczas imprezy z okazji 18. rocznicy rozpoczęcia emisji M jak Miłość. Na przyjęciu nie mogło zabraknąć ekipy serialu, w tym Barbary Kurdej-Szatan, która wciela się w rolę Joanny Chodakowskiej. 

W pewnym momencie na Instastory aktorki zaczęły pojawiać się zaskakujące filmiki. Barbara Kurdej-Szatan: pijana gwiazda narzekała na to, że jej mąż Rafał Szatan nie chce z nią zatańczyć. Odniosła się również do plotek o swojej rzekomej ciąży, które stanowczo zdementowała.

Na podstawie charakterystycznego sposobu poruszania się i wypowiadania gwiazdy, fani szybko wysnuli wniosek, że musiała przesadzić z alkoholem. Jak się okazało następnego dnia, trafili w dziesiątkę! Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem fakt, że filmik zaczęły szybko krążyć po sieci, stając się prawdziwym hitem nie tylko wśród wielbicieli M jak Miłość.  

Jak się tłumaczyła Barbara Kurdej-Szatan?

Gwiazda odniosła się do całego zajścia następnego dnia. Aktorka nagrała kolejny film, w którym wyjaśniła, co właściwie wydarzyło się poprzedniego wieczora. Nie owijała w bawełnę!

Barbara Kurdej-Szatan wytłumaczyła, że poprzedniego wieczoru rzeczywiście przesadziła z ilością wypitego alkoholu. Wyjawiła fanom, że często zdarza jej się publikować podobne materiały, jeśli tylko już znajdzie się pod wpływem procentów. Poprzedniego wieczora bawiła się świetnie i dopiero następnego ranka dowiedziała się, co zaszło. 

Co ciekawe, mimo że poprzedniej nocy Barbara Kurdej-Szatan pozwoliła sobie na podobne szaleństwo, następnego dnia przyszła do pracy. Fani przyjęli całe zajście z wyrozumiałością i humorem. Aktorka nie nie straciła ich sympatii – wręcz przeciwnie. 

Barbara Kurdej-Szatan: pijana aktorka wywołała niemałą sensację wśród internautów. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a Polacy docenili jej szczerość, bezpośredniość oraz poczucie humoru. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan pijana
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan: pijana aktorka umieściła na Instastory kompromitujące nagrania.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułOla Żuraw przytyła w ciąży 23 kilogramy. Szczere wyznanie gwiazdy Top Model
Następny artykułNatalia Siwiec wywołała BURZĘ! Pomalowała paznokcie 2-latce
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.