Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak „bawi się” z rocznym Heniem. Nietypowa rozrywka, po wszystkim jej mieszkanie lśni
Michał Fitz
Michał Fitz 17.07.2022 18:17

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak „bawi się” z rocznym Heniem. Nietypowa rozrywka, po wszystkim jej mieszkanie lśni

barbara kurdej-szatan
instagram.com/kurdejszatan

Niektóre gwiazdy skrupulatnie chronią wizerunek swoich dzieci, by nikt nie wykorzystał ich w niestosowny sposób. Akurat Barbara Kurdej-Szatan nie przejmuje się tym faktem i ochoczo publikuje kolejne materiały z dziećmi. Ostatnio pokazała, jak bawi się z najmłodszą z pociech.

Jej syn, Henryk nie skończył jeszcze dwóch lat, dlatego jego mama non stop musi wynajdywać mu zajęcia. Gdy sama była mała, bardzo lubiła oglądać wypożyczone kasety VHS na odtwarzaczu, o czym jakiś czas temu wspomniała. A co robi jej pociecha?

Jak Barbara Kurdej-Szatan bawi się z dzieckiem?

Aktorka ma bardzo sprytny sposób na zabawę ze swoim dzieckiem. Ta jest bowiem niezwykle pożyteczna dla niej i to z kilku powodów. Na czym polega to zajęcie? Jak pokazała artystka w swojej instagramowej relacji, spryskuje szklane powierzchnie preparatem czyszczącym, a pełen energii Henio momentalnie je przeciera.

W ten sposób Barbara Kurdej-Szatan nie tylko uczy dziecko dbania o higienę, ale przy okazji zyskuje cennego pomocnika w walce z zabrudzeniami w domu. Sam malec nie wygląda też na takiego, który byłby siłą zaciągany do sprzątania. Raczej dobrze się przy tym bawił. Pewnie z wiekiem mu przejdzie.

Mało tego, cała atrakcja dla dziecka miała jeszcze jedną korzyść. Nagranie było też formą współpracy z producentem wspomnianego specyfiku. Możemy więc sądzić, że synek przy okazji pomógł mamie w zarobieniu nawet kilku tysięcy złotych. Ewidentnie należy mu się prowizja w formie nowych zabawek.

Barbara Kurdej-Szatan z pewnością jest dumna z takiego małego pomocnika. Na Instagramie aktorki można zauważyć, że dzieci często spędzają z nią aktywnie czas m.in.: sądząc zioła w domowym ogródku. Jesteśmy ciekawi, jak z biegiem lat rozwinie się dziecięca ochota do sprzątania. Aktorka z pewnością znajdzie inne sposoby na zachęcenie dzieci do domowych obowiązków.

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Barbara Kurdej-Szatan pokazała nagie zdjęcia. Wszystko uwieczniły kamery
  2. Anna Głogowska w bikini wtula się w Piotra Gąsowskiego. Zaskakujący widok, para rozstała się kilka lat temu
  3. Pytanie na śniadanie: „Techniki relaksacyjne” na stres wywołany problemami finansowymi. Zastanawiające rady ekspertki