Barbara Kurdej- Szatan: siostra aktorki związała swoje życie ze sceną! Mało kto wie, że jest tak samo utalentowana, jak sympatyczna blondynka z reklam Playa. Jest gwiazdą! Rudowłosa kobieta jest uznaną aktorką, która podbija srebrny ekran swoimi rolami w serialach i adaptacjach książkowych. Z wyglądu może rzeczywiście przywoływać na myśl lubianą gwiazdę, a obie panie dodatkowo łączy to samo poczucie humoru. Zobaczmy, czym jeszcze charakteryzuje się ta ciekawa postać! 

Jeżeli mieliście kiedyś okazję obejrzeć Lalkę, Chłopów, czy Sąsiadów to wiecie, z jakim talentem macie do czynienia. Katarzyna Kurdej-Mania to osoba, która może poszczycić się wieloma zainteresowaniami. Na co dzień jednak mierzy się z aktorstwem i to właśnie ono ukazuje jej talent najlepiej. Nic więc dziwnego, że sławna siostra w wywiadach podkreśla niesamowitą charyzmę Pani Kasi! 

Barbara Kurdej-Szatan: siostra jest jej wielkim wsparciem 

Siostry bardzo się wspierają, a wywiad dla magazynu Viva podkreśla tę niesamowitą relację. To właśnie na łamach poczytnego pisma gwiazda opowiada o swojej starszej o pięć lat siostrze, którą przedstawia w bardzo pozytywny sposób. Czego możemy się tam o niej dowiedzieć? Katarzyna Kurdej-Mania jest nie tylko świetną aktorką, ale również świetnie śpiewa. W Gdyni ukończyła edukacje na Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym, co potwierdza jej talent. Swojego głosu użyczała podczas koncertów z Ryszardem Rynkowskim i Mariką- śpiewała u nich w chórkach!   

Instagram siostry Kasi Kurdej-Manii

Barbara Kurdej- Szatan: siostra gwiazdy jak widać ma wiele ciekawych zainteresowań, z których korzysta. Dodatkowo pięknie pisze, choć, na razie, większość z jej materiałów literackich ląduje w szufladzie. Miłość do słowa pisanego odziedziczyła po swoim dziadku, który był dziennikarzem i żołnierzem AK. Co jeszcze wiemy? Katarzyna Kurdej-Mania ma piękne, zgrabne nogi, których zazdrości jej siostra! To wszystko możemy zobaczyć na jej Instagramie, który konsekwentnie prowadzi!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

barbara kurdej-szatan siostra
Fot.: innkamania/ Instagram 

Barbara Kurdej- Szatan: siostra gwiazdy jest niezwykle utalentowaną aktorką! 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMartyna Wojciechowska: znak zodiaku podróżniczki wyraża jej charakter. Ceni harmonię
Następny artykułCzy Stefano Terrazzino ma dziewczynę? „Fizyczność nie jest dla mnie najważniejsza”
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.