Barbara Kurdej-Szatan od chwili głośnego odejścia z TVP znajduje się w centrum zainteresowania. Obecnie przebywa na urlopie, gdzie może oderwać się od całego zamieszania. Niestety, nawet wakacyjne zdjęcia sprawiły, że spotkała się z krytyką. Jedna z internautek w niewybredny sposób skomentowała wygląd gwiazdy: Nogi masz bardzo klocowate. Aktorka odpowiedziała.

Barbara Kurdej-Szatan spotkała się z przykrą uwagą na swój temat. Gwiazda odpowiedziała, a w jej obronie stanęło wiele osób. Wypowiedział się nawet mąż aktorki! Co wspólnego z tą sprawą ma Tomasz Kammel?

Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach

Barbara Kurdej-Szatan przebywa w Grecji, gdzie relaksuje się wspólnie z rodziną. Gwiazda dodała zdjęcie w jednoczęściowym stroju kąpielowym i tym samym naraziła się na nieprzyjemny komentarz od jednej z internautek.

– Bardzo Cię lubię, ale nogi masz bardzo klocowate — napisała kobieta.

Ta uwaga wywołała prawdziwą burzę na Instagramie. Fani nie mogli uwierzyć, że ktoś był w stanie napisać taki komentarz. Wiele osób zaangażowało się w ocenę figury aktorki, ale także w dokładne przeanalizowanie kadru.

– Fakt jest faktem. Proporcja między nogami a tułowiem jest odczuwalne zachwiana.

– Przecież to jest tylko źle zrobione zdjęcie!

– Czepiacie się… Nóżki fajne. Kobiece.

Kto ma rację? A może najlepiej w ogóle nie komentować czyjegoś wyglądu? Na szczęście Barbara Kurdej-Szatan ma do siebie duży dystans i podeszła do sprawy humorystycznie. Co powiedziała?

Co napisała Barbara Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan napisała, że jej partner z The Voice of Poland, ma zupełnie inne zdanie na temat jej nóg! Co o nogach aktorki sądzi Tomasz Kammel?

– Tomasz Kammel powiedział, że moje nóżki są juicy i tego się trzymam — odpowiedziała gwiazda.

W obronie żony stanął też Rafał Szatan, który także postanowił zażartować z niemiłego komentarza na temat wyglądu Basi. Przyznał, że to on wykonał zdjęcie, które wywołało tyle zamieszania.

– Ja tam się jarałem, jak robiłem te foty! A zaraz wskoczę z tymi klocuszkami do BASENU! Love You! — napisał Rafał Szatan.

Na szczęście niemiły komentarz nie zepsuł parze urlopu, a aktorka chętnie pokazuje kolejne zdjęcia. Gwiazda czuje się dobrze w swoim ciele i nie ulega pokusie poprawiania wyglądu w programach graficznych.

ZOBACZ ZDJĘCIA BARBARY KURDEJ-SZATAN:

Barbara Kurdej-Szatan
instagram.com/kurdejszatan

To zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan wywołało lawinę komentarzy!

Barbara Kurdej-Szatan
instagram.com/kurdejszatan

Gwiazda do siebie dystans i potrafi żartować z niemiłych komentarzy. Wstawił się za nią także jej mąż!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielki powrót kultowego aktora! Po latach wraca do „M jak Miłość”, fani są zachwyceni
  2. Znamy imię dziecka Joanny Krupy! Gwiazda zdecydowała się na piękne i oryginalne imiona. Jak wam się podobają?
  3. Maryla Rodowicz nie będzie jurorem w „The Voice Senior”. Spekuluje się, że poszło o pieniądze
  4. Piękna dziennikarka TVP zaręczyła się! Pokazała diament i narzeczonego
  5. Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży? Znajomy wokalistki zdradza szczegóły

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl