Barbara Kurdej-Szatan nie pierwszy raz pokazała, że jest prawdziwą mistrzynią stylizacji. Tym razem zmiotła całą konkurencję strojem, który mimo prostoty robił ogromne wrażenie! 

Czym tym razem zachwyciła nas Barbara Kurdej-Szatan? Jej nowa stylizacja pokazała, kto tu rządzi – aktorka nie ma sobie równych, jeśli chodzi o modę! Fani są tego samego zdania – pod zdjęciem z ostatnią stylizacją znalazło się mnóstwo pochwał stroju.

Barbara Kurdej-Szatan w kolejnej udanej stylizacji

Aktorka nie boi się stylizacji, które dla niektórych mogą wydawać się szalone lub kontrowersyjne. Doskonale wie, w czym wygląda dobrze i nie boi się zabawy modą! Tym razem gwiazda TVP postawiła na ognistą czerwień. Nie ograniczyła się jednak do jednego elementu w tym kolorze, lecz postanowiła na czerwono ubrać się od stóp do głów! W dodatku nie zatrzymała się na jednej stylizacji – pokazała się w kilku wariantach, wszystkie jednak łączyła soczysta czerwień. Efekt jest naprawdę zniewalający. Nic dziwnego, że fani nie mogą powstrzymać zachwytów!

Barbara Kurdej-Szatan: stylizacje gwiazdy zachwycają

Gwiazda M jak Miłość zebrała wiele pochlebnym opinii na temat ostatniego stroju, w którym wystąpiła w programie Dance Dance Dance. Stylizacja przyćmiła wszystkich innych uczestników produkcji! Barbara Kurdej-Szatan ma naprawdę oddanych wielbicieli, którzy wychwalają jej stylizację w komentarzach.

Ciężko się dziwić – gwiazda przez cały sezon Dance Dance Dance serwowała nam stroje, o których mogłaby pomarzyć niejedna światowa celebrytka! A wam jak podoba się czerwona stylizacja od Violi Piekut? Naszym zdaniem Barbara Kurdej-Szatan zmiażdżyła konkurencję – to ona powinna wygrać Dance Dance Dance choćby za tę stylizację 🙂

ZOBACZ TEŻ:

  1. Porażająca wizja Jackowskiego zakłóciła wielkanocny spokój. Wstrząsające słowa o najbliższej przyszłości Polski
  2. Syn Małgorzaty Rozenek w centrum wielkanocnego skandalu. 9-latek powinien poczekać z tym do pełnoletności? 
  3. Kiedy wypada weekend majowy? Ile Majówka potrwa w 2019?
  4. Krzysztof Krawczyk o Poli Raksie: „Była pierwszą kobietą, która zawróciła mi w głowie”
  5. Ewa Farna miała niegdyś psychofana. „Chciał, żebym poślubiła jego syna, który miał 8 lat”

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barbara Kurdej-Szatan przez cały sezon Dance Dance Dance zaskakiwała nas wspaniałymi stylizacjami.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKiedy wypada weekend majowy? Ile Majówka potrwa w 2019?
Następny artykułCzyżby Kuba Wojewódzki nie był już królem? Statystyki zdradziły gorzką prawdę
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.