Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła wszystkich i zmieniła kolor włosów. Nowy wizerunek aktorki spodobał się wielu osobom. Ciepłe słowa spływały do niej od wielu fanów, którzy jednogłośnie stwierdzili, że metamorfoza wypada na jej korzyść i w nowym kolorze włosów wygląda zdecydowanie ładniej. 

W zawód aktora wpisana jest nieustanna zmiana wizerunku. Zdarza się, że do roli w filmie muszą przybrać kilka dodatkowych kilogramów lub bardzo schudnąć. Plan filmowy rządzi się swoimi prawami, o czym doskonale wie Barbara Kurdej-Szatan. Niedawno aktorka opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze, przygotowanej do roli w spektaklu. Jak wyglądała?

Barbara Kurdej-Szatan w nowej fryzurze

Barbara Kurdej-Szatan kojarzy nam się z pięknymi i błyszczącymi blond włosami o chłodnym odcieniu. W spektaklu Zagraj to jeszcze raz, Sam gwiazda nie przypomina samej siebie, a wszystko za sprawą radykalnej zmiany koloru włosów. Na deskach Teatru 6. Pięto możemy podziwiać Basię jako zadziorną brunetkę. Gwiazda udostępniła zdjęcie w nowej fryzurze na swoim Instagramie i w zaledwie kilka minut rozpoczęła się żywa dyskusja dotycząca jej nowego wizerunku.

Fani nie szczędzili komplementów aktorce. Niektórzy jednogłośnie uznali, że w ciemnym kolorze prezentuje się o wiele lepiej. Znaleźli się równieź śmiałkowie, którym nie podobała się zmiana image’u. 

Jaką fryzurę ma Barbara Kurdej-Szatan?

Jak dobrze wiemy, aktorstwo jak każdy inny zawód ma swoje blaski i cienie. Bez wątpienia do plusów tej profesji można zaliczyć częste zmiany wizerunku. Każdego dnia możemy być kimś innym i wcielać się w różnorodne role, które często stoją w kontrze do naszej osobowości. Wystarczy odpowiednia charakteryzacja i artyści w zaledwie kilka minut mogą przeistoczyć się w inną postać. Okazuje się, że peruka Basi wzbudziła wielki entuzjazm wśród fanów. Jak podoba wam się Barbara w nowej fryzurze? Chcielibyście, by zmieniła kolor włosów na stałe? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan
instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze. U jej boku możemy zauważyć Kubę Wojewódzkiego, który wraz z nią gra w spektaklu Zagraj to jeszcze raz, Sam. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułEwa Szykulska kiedyś. W młodości wyglądała jak gwiazda Hollywood
Następny artykułKim jest mąż Natalii Siwiec? Mariusz Raduszewski to tajemnicza postać