Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan w „Tańcu z Gwiazdami”? Zaproponowali jej gigantyczną kwotę
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 27.08.2018 13:16

Barbara Kurdej-Szatan w „Tańcu z Gwiazdami”? Zaproponowali jej gigantyczną kwotę

fot. instagram.com @kurdejszatan

Taniec z gwiazdami to jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Show Polsatu często jest uważane za program ostatniej szansy, ponieważ jego uczestnicy, nierzadko będąc gwiazdami mało znanymi lub zapomnianymi, po udziale w Tańcu z gwiazdami odzyskują swoje pięć minut.

W nowej edycji programu ma znów pojawić się śmietanka gwiazdrosko-celebrycka. Pojawiły się informacje, że pojawi się również aktorka, Barbara Kurdej-Szatan.

Taniec z gwiazdami 2019?

Jak donosi magazyn Na żywo, popularna w ostatnim czasie aktorka została zaproszona do udziału w nowej edycji show Polsatu. Suma pieniędzy jaką zaproponowali jej twórcy programu jest podobno bardzo atrakcyjna, jedna z wyższych jakie kiedykolwiek zaproponowano gwieździe:

Dostała propozycję udziału w „Tańcu z Gwiazdami” za gwiazdorską stawkę. Nie podjęła jeszcze decyzji, ale traktuje tę ofertę poważnie, jak wszystkie, które otrzymuje. Pamięta przecież doskonale czasy, kiedy jej telefon milczał — zdradza osoba z kręgu znajomych Barbary Kurdej-Szatan. Czy Taniec z gwiazdami zyska nową gwiazdę?

TVP zaproponowało aktorce główną rolę w nowym sezonie lubianego serialu Blondynka. Wciąż prowadzone są rozmowy, ale według TVP Barbara Kurdej-Szatan świetnie nadawałaby się do tej roli. Na ostateczną decyzję musimy jeszcze zaczekać, ale najwidoczniej dobra passa sprzyja aktorce, a jej kariera nabiera tempa. Może Taniec z gwiazdami pomoże rozkręcić ją jeszcze bardziej?

Taniec z gwiazdami kto wygrał?

Popularność programu Taniec z gwiazdami rośnie z edycji na edycję. W ostatniej edycji wyemitowanej wiosną 2018 roku brał udział kontrowersyjny raper Popek, który, mimo że nie wygrał (dotarł do finału), skutecznie ocieplił swój wizerunek. Kryształową Kulę w ósmej edycji tanecznego programu wytańczyła Beata Tadla i tancerz Jan Kliment. Tym, którzy zapomnieli przypominamy, że w programie można wytańczyć sporą nagrodę — tancerz otrzymuje 50 tysięcy złotych, natomiast gwiazda-celebryta aż 100 tysięcy złotych.

Myślicie, że Taniec z gwiazdami z Barbarą Kurdej-Szatan będzie hitem? Czekacie na nową edycję?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Taniec z gwiazdami
Taniec z gwiazdami
Taniec z gwiazdami
Taniec z gwiazdami

ZOBACZ TEŻ:

  1. Deynn i Majewski już W POLSCE! Tęskniliście?
  2. 5 rzeczy, które mówimy do siebie w przymierzalni
  3. Justyna Żyła została YOUTUBERKĄ! Jej kanał odniesie sukces?

źródło: pudelek.pl