Już od kilku dni w sieci jest głośno na temat emocjonalnego wpisu Barbary Kurdej-Szatan. Okazuje się, że jej wypowiedź odbiła się szerokim echem nie tylko w polskich mediach, ale trafiła również do telewizji poza granicami naszego kraju. 

O Barbarze Kurdej-Szatan mówiły również białoruskie media. Post aktorki został przytoczony w tamtejszej telewizji Беларусь-24, o czym poinformował za pośrednictwem Twittera Witold Tumanowicz.  

Barbara Kurdej-Szatan w białoruskiej telewizji 

Barbara Kurdej-Szatan chyba nie sądziła, że jej wypowiedź będzie cytowana również poza granicami Polski. Przypomnijmy, że aktorka na początku listopada w emocjonalny sposób skomentowała nagranie prezentujące sytuację, która miała miejsce w okolicy polsko-białoruskiej granicy. 

-To jest ku**a »straż graniczna« ????? »Straż« ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!! – napisała aktorka, za co później przeprosiła. 

Od tego czasu minęło już kilka dni, jednak sprawa wciąż nie ucichła, a wręcz przeciwnie. Białoruska telewizja nawiązała do wypowiedzi Kurdej-Szatan, o czym poinformował Witold Tumanowicz: 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-O patocelebrytka doczekała się sławy w białoruskiej TV. Беларусь-24 podaje wypowiedź Barbary Kurdej-Szatan o Straży Granicznej! „Polska artystka nazwała Strażników Granicznych maszynami bez serca”. Wstyd i Hańba! – napisał na Twitterze. 

Zobacz zdjęcie: 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Internautka wspomina przypadkowe spotkanie z Kamilem Durczokiem
  2. Oświadczenie szpitala po śmierci Kamila Durczoka. Podano przyczynę śmierci
  3. Na co chorował Kamil Durczok? Dziennikarz lata temu poznał przykrą diagnozę 

Źródło: Twitter/ Witold Tumanowicz

 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.