Aż pobledliśmy, kiedy zobaczyliśmy, co Barbara Kurdej-Szatan udostępniła na swoim Instagramie. Gwiazda zaskoczyła wszystkich metamorfozą. Charakterystyczny blond zniknął, na szczęście tylko na chwilę. W kruczoczarnych włosach aktorka wygląda niczym Kasia Cichopek. 

Choć Barbara Kurdej-Szatan ukończyła Szkołę Teatralną i zadebiutowała na scenie Teatru 6. Piętro, wielu Polaków poznało ją (i pokochało!) dzięki spotom reklamowym popularnej sieci komórkowej. Aż do felernego, 2021 roku cieszyła się przydomkiem zabawnej i sympatycznej „blondynki z reklam Play”.

W międzyczasie otrzymała stałą rolę w „M jak miłość”, wystąpiła w kilku komediach romantycznych, m.in. „Pech to nie grzech”, czy „Narzeczony na niby”. Przez cały czas towarzyszyły jej charakterystyczne blond włosy. Aż do teraz?

Barbara Kurdej-Szatan w czarnych włosach? Efekt jest piorunujący

Na Instagramie zawitało zdjęcie, które mogło wprawić fanów w osłupienie. Charakterystyczne blond włosy zniknęły, Barbara Kurdej-Szatan zaprezentowała się w kruczoczarnym bobie.

W ażurowej, fiołkowej bluzce, z biżuterią na czarnych rzemykach i z doklejonym wachlarzem długich rzęs gwiazda wyglądała jak zupełnie inna osoba. Wydymając usta zapozowała figlarnie do zdjęcia, a my przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Z wyglądu do złudzenia przypomniała Maję Hirsch lub nawet byłą koleżankę z planu, Kasię Cichopek.

Trzeba przyznać, że czerń dodała jej twarzy ostrości i wspaniale podkreśliła oczy. I choć gwiazda założyła tylko perukę, raczej w ramach żartobliwej propozycji niż poważnej sugestii, cała stylizacja wyglądała bardzo naturalnie i atrakcyjnie. Jeśli rzeczywiście Barbara Kurdej-Szatan zastanawiałaby się nad metamorfozą, powitamy tę decyzję z entuzjazmem!

A wam jak się podoba?

Barbara Kurdej-Szatan
fot. instagram.com/kurdejszatan
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Barbara Kurdej-Szatan pokazała nagie zdjęcia. Wszystko uwieczniły kamery
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl