Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Wygląda o 10 lat młodziej
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 08.04.2019 15:05

Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Wygląda o 10 lat młodziej

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan: wiek aktorki jest zaskakujący! Nie zgadniecie, ile lat ma jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd! Barbara Kurdej-Szatan wygląda na kogoś, kogo regularnie pytają o dowód w sklepie. Tym bardziej poczuliśmy się zaskoczeni, kiedy odkryliśmy, ile naprawdę ma lat!

Co słychać u jednej z najbardziej znanych polskich blondynek? Czy wiecie, czym zajmuje się jej mąż? Chociaż nazwisko Barbary Kurdej-Szatan nie schodzi z czołówek portali plotkarskich, wiele informacji na jej temat może was zaskoczyć! Ile ma lat? Czy wiedzieliście, że ma sławnego męża? Zobaczcie sami!

Barbara Kurdej-Szatan: wiek aktorki zaskakuje. Wygląda obłędnie!

Barbara Kurdej-Szatan: wiek gwiazdy wprawił nas w stupor! Aktorka przyszła na świat 22 sierpnia 1985 w Opolu. To znaczy, że w mijającym roku obchodziła… 33 urodziny!

Spodziewalibyście się, że ta piękna aktorka przekroczyła już trzydziestkę? My dalibyśmy jej najwyżej dwadzieścia pięć lat!

Kim jest mąż Barbary Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. O tej pięknej, wysokiej – aż 1,70 centymetrów wzrostu! – blondynce zrobiło się głośno, kiedy podbiła serca Polaków w serii reklam sieci Play.

Drugi człon swojego oryginalnego nazwiska przyjęła po mężu. Rafał Szatan to były wokalista zespołu rockowego RH+ i uczestnik programu The Voice of Poland. Wspólnie z żoną pojawili się w programie X-Factor jako grupa Soul City. W 2018 roku wziął udział w show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Barbara i Rafał zaręczyli się po zaledwie… pięciu miesiącach znajomości! W 2011 roku wzięli ślub cywilny, a kilka miesięcy później powitali na świecie córeczkę Hanię. Rok później para przyrzekła sobie wierność w kościele.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej szatan wiek

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan zaręczyli się po zaledwie pięciu miesiącach znajomości. Do dziś stanowią bardzo zgrane i kochające małżeństwo.

barbara kurdej szatan wiek

Barbara Kurdej-Szatan słynie z poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie.

barbara kurdej szatan wiek

Barbara Kurdej-Szatan jest mamą kilkuletniej Hani. Czy dziewczynka jest podobna do sławnej mamy?

barbara kurdej szatan wiek

Aktorka chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami, na których ujawnia kulisy swojej pracy.

barbara kurdej szatan wiek

Dalibyście jej więcej niż dwadzieścia pięć lat?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarabia Barbara Kurdej-Szatan? Zarobki aktorki są monstrualnie duże
  2. Barbara Kurdej-Szatan chce rozbieranej sesji! Razem z siostrą
  3. Barbara Kurdej-Szatan w „Tańcu z Gwiazdami”? Zaproponowali jej gigantyczną kwotę

źródła: eska.pl, pl.wikipedia.org