Barbara Kurdej-Szatan: wiek aktorki jest zaskakujący! Nie zgadniecie, ile lat ma jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd! Barbara Kurdej-Szatan wygląda na kogoś, kogo regularnie pytają o dowód w sklepie. Tym bardziej poczuliśmy się zaskoczeni, kiedy odkryliśmy, ile naprawdę ma lat!

Co słychać u jednej z najbardziej znanych polskich blondynek? Czy wiecie, czym zajmuje się jej mąż? Chociaż nazwisko Barbary Kurdej-Szatan nie schodzi z czołówek portali plotkarskich, wiele informacji na jej temat może was zaskoczyć! Ile ma lat? Czy wiedzieliście, że ma sławnego męża? Zobaczcie sami!

Barbara Kurdej-Szatan: wiek aktorki zaskakuje. Wygląda obłędnie!

Barbara Kurdej-Szatan: wiek gwiazdy wprawił nas w stupor! Aktorka przyszła na świat 22 sierpnia 1985 w Opolu. To znaczy, że w mijającym roku obchodziła… 33 urodziny!

Spodziewalibyście się, że ta piękna aktorka przekroczyła już trzydziestkę? My dalibyśmy jej najwyżej dwadzieścia pięć lat!

Kim jest mąż Barbary Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. O tej pięknej, wysokiej – aż 1,70 centymetrów wzrostu! – blondynce zrobiło się głośno, kiedy podbiła serca Polaków w serii reklam sieci Play.

Drugi człon swojego oryginalnego nazwiska przyjęła po mężu. Rafał Szatan to były wokalista zespołu rockowego RH+ i uczestnik programu The Voice of Poland. Wspólnie z żoną pojawili się w programie X-Factor jako grupa Soul City. W 2018 roku wziął udział w show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Barbara i Rafał zaręczyli się po zaledwie… pięciu miesiącach znajomości! W 2011 roku wzięli ślub cywilny, a kilka miesięcy później powitali na świecie córeczkę Hanię. Rok później para przyrzekła sobie wierność w kościele.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej szatan wiek
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan zaręczyli się po zaledwie pięciu miesiącach znajomości. Do dziś stanowią bardzo zgrane i kochające małżeństwo.

barbara kurdej szatan wiek
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan słynie z poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie.

barbara kurdej szatan wiek
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan jest mamą kilkuletniej Hani. Czy dziewczynka jest podobna do sławnej mamy?

barbara kurdej szatan wiek
fot. instagram.com @kurdejszatan

Aktorka chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami, na których ujawnia kulisy swojej pracy.

barbara kurdej szatan wiek
fot. instagram.com @kurdejszatan

Dalibyście jej więcej niż dwadzieścia pięć lat?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarabia Barbara Kurdej-Szatan? Zarobki aktorki są monstrualnie duże
  2. Barbara Kurdej-Szatan chce rozbieranej sesji! Razem z siostrą
  3. Barbara Kurdej-Szatan w „Tańcu z Gwiazdami”? Zaproponowali jej gigantyczną kwotę

źródła: eska.pl, pl.wikipedia.org

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.