Barbara Kurdej-Szatan: włosy aktorki już nie wyglądają tak, jak zdążyliśmy się przyzwyczaić przez ostatnie lata. Gwiazda zdecydowała się na radykalne cięcie. To jej najodważniejsza dotychczasowa metamorfoza! Czy fanom przypadł do gustu nowy wizerunek? Musiała najpierw uzyskać pozwolenie wielu osób…

Przez wiele lat Barbara Kurdej-Szatan pozostawała wierna jednemu uczesaniu — długim i prostym blond włosom, które sięgały jej aż za połowę pleców. Najwyraźniej aktorka poczuła potrzebę zmiany, ponieważ zaskoczyła wszystkich, prezentując się z zupełnie nową fryzurką. Co skłoniło gwiazdę do podjęcia tak radykalnej decyzji? Czy ścięcie nie zaszkodzi jej karierze? Barbara Kurdej-Szatan: włosy aktorki zostały mocno zmienione. Wiemy, kto stoi za metamorfozą! 

Barbara Kurdej-Szatan: włosy aktorki zostały ścięte. Jak wygląda?

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej znanych polskich blondynek. Włosy są wielkim atutem gwiazdy, który chętnie eksponuje zarówno na co dzień, jak i podczas wieczornych wyjść. Tym bardziej musiało być jej trudno podjąć decyzję o drastycznym skróceniu.

Czy będzie żałowała? Barbara Kurdej-Szatan: włosy teraz sięgają aktorce zaledwie do ramion! Zdecydowała się je także lekko wycieniować. Pozostała przy blondzie — w którym zresztą wygląda najlepiej — jednak dotychczasowy odcień został wyraźnie schłodzony przez rozjaśnienie. Co ciekawe, zanim Kurdej-Szatan umówiła się do fryzjera, prawdopodobnie musiała uzyskać zgodę na zmianę wizerunku u twórców seriali i reklam, w których występuje. 

Autorem nowego uczesania Kurdej-Szatan jest popularny wśród gwiazd fryzjer i stylista Łukasz Darłak. Z usług mężczyzny chętnie korzystają również takie gwiazdy jak Magdalena Steczkowska czy Michał Piróg

Fryzura Barbary Kurdej-Szatan podoba się fanom?

Fani Barbary Kurdej-Szatan podzielili się na dwa obozy. Niektórzy powitali jej nową fryzurę z wielkim entuzjazmem. Powtarzały się głosy, że obecne uczesanie odejmuje aktorce lat i sprawia, że wygląda o wiele bardziej dziewczęco. 

Barbara Kurdej-Szatan: włosy gwiazdy zostały poddane przez wielu surowej krytyce. Część internautów nie kryła się z tym, że nowe uczesanie aktorki nie przypadło im do gustu. Pojawiły się m.in. zarzuty, że krótsze i jaśniejsze włosy oszpecają właścicielkę lub… że założyła perukę.

— Nieeee 🙁 Ale żeś skrzywdził tak piękną kobietę. 🙁

— Widać, że to peruka.

— Też się na takie coś odważyłam, a później żałowałam… Na szczęście już odrastają — pisali w komentarzach na instagramowym profilu Łukasza Darłaka, który pochwalił się zdjęciami zadowolonej klientki. 

Barbara Kurdej-Szatan: włosy gwiazdy wyglądały wcześniej lepiej? A może wręcz przeciwnie — dopiero nowe uczesanie wydobyło jej urok? Cokolwiek nie sądzimy o metamorfozie, najważniejsze, żeby to aktorka czuła się zadowolona!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan: włosy
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan: włosy gwiazdy już tak nie wyglądają!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułUlubiony aktor odchodzi z M jak Miłość! Już wiemy, co dalej z jego wątkiem
Następny artykułAgnieszka Woźniak-Starak jest w ciąży? Gwiazda skomentowała doniesienia
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.