Barbara Kurdej-Szatan ma powód do zmartwień? Media  rozpisują się o wpadce, którą popularna aktorka zaliczyła za granicą. Gwiazda pokazała za dużo na modowej imprezie w Berlinie! Rzeczywiście popełniła aż tak poważne faux-pas? Sprawdzamy, co naprawdę stało się tamtego pamiętnego wieczoru. Zdecydowała się na wydanie oświadczenia?

Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny znalazła się na ustach całego kraju. Jednak tym razem nie chodziło o jej zawirowania zawodowe, lecz wpadkę, którą miała popełnić podczas wyjazdu do Niemiec. Aktorka przyjęła zaproszenie na głośną imprezę modową do Berlina. Niestety, nie obyło się bez drobnych zawirowań. Co się stało? Czyżby chodziło o niefortunny dobór stylizacji? A może gwiazda podpadła internautom spektakularnym spóźnieniem? Bynajmniej! Wiemy, czy gwiazda zdecydowała się odnieść do zarzutów?

Barbara Kurdej-Szatan miała wpadkę?

Jak podaje portal pomponik.pl, Barbara Kurdej-Szatan znalazła się w gronie gwiazd, które wzięły udział w Mercedes Benz Fashion Week. Poza aktorką w wydarzeniu uczestniczyły również takie sławy jak Joanna Horodyńska czy Ada Fijał. Jednak uwaga internautów skupiła się przede wszystkim na uroczej blondynce. Powód? Pewne pechowe zdjęcie, na którym odsłoniła więcej, niż zamierzała.

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się na stylizację złożoną z czerwonego płaszcza i pasujących czerwonych szpilek z paskami. Niestety, według ustaleń pomponik.pl gwiazda popełniła jeden błąd, który miał ją później dużo kosztować. Aktorka zdecydowała się nie zakładać pod nakrycie nic poza bielizną. Z tego powodu w pewnym momencie strój Kurdej-Szatan podwinął się w taki sposób, że odsłonił dolną bieliznę gwiazdy. Na zdjęciu wykonanym przez paparazzi wyraźnie widać różowo-czarne majtki bohaterki. Pechowa fotografia wkrótce zaczęła krążyć po sieci.

Barbara Kurdej-Szatan złożyła oświadczenie?

Barbara Kurdej-Szatan nie wydała oświadczenia w sprawie swojej wpadki. Na szczęście wygląda na to, że gwiazda zupełnie nie przejęła się zamieszaniem, jakie wywołała. Na Instagramie aktorki pojawiły się nawet zdjęcia z imprezy, na których pozowała razem z koleżankami. 

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka swoim postępowaniem wywołuje mały skandal. Eska.pl podaje, że w ubiegłym roku gwiazda ściągnęła na siebie uwagę całego kraju, kiedy pod wpływem alkoholu zaczęła nagrywać na Instastory zabawne filmiki. Relacjonowała na nich 18. urodziny M jak Miłość. Sama Barbara Kurdej-Szatan skomentowała zamieszanie, żartując, że kiedy zbyt dużo wypije, zawsze publikuje w sieci tego typu filmy. Bezpośredniość i szczerość gwiazdy ujęła jej fanów za serca. 

To wspaniale, że Barbara Kurdej-Szatan zupełnie nie zawraca sobie głowy wpadką. Aktorka miała prawo popełnić błąd, szczególnie że w grę wchodziło tylko niefortunne zdjęcie, a nie naganne zachowanie czy niestosowna wypowiedź. Zresztą paparazzi nie powinni byli w ogóle publikować tego zdjęcia! To wspaniale, że zamiast rozpamiętywać porażkę, skupia się na dobrych stronach.

ZOBACZ ZDJĘCIA BARBARY KURDEJ-SZATAN:

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan zaliczyła wpadkę na imprezie w Berlinie. 

barbara kurdej szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Paparazzi uchwycili moment, kiedy gwieździe było widać bieliznę. 

barbara kurdej szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Na szczęście Barbara Kurdej-Szatan zupełnie nie przejęła się złośliwymi komentarzami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Izotek wyleczył jej trądzik! Dziewczyna pokazała twarz po 100 dniach kuracji
  2. Beata Tyszkiewicz młoda. Aktorka była tak piękna i delikatna, że aż ciężko się napatrzeć
  3. Małgorzata Rozenek-Majdan – WIEK, INSTAGRAM, DZIECI, IN VITRO
  4. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona

źródła: eksa.pl, pomponik.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.