Barbara Kurdej-Szatan przez kilka ostatnich tygodni była głównym medialnym tematem, a to za sprawą jej kontrowersyjnego i wulgarnego wpisu dotyczącego Straży Granicznej.

Aktorka musiała się zmierzyć z licznymi konsekwencjami swoich nieprzemyślanych działań. Nie dość, że straciła pracę w TVP, to musiała jeszcze znieść gigantyczną falę hejtu.

Barbara Kurdej-Szatan w Dzień Dobry TVN

Jednym z tematów dzisiejszego śniadaniowego programu stacji TVN, który prowadzony był przez Dorotę Wellman i Marcina Prokopa był hejt. Trudno było znaleźć aktualnie lepszego gościa do wypowiedzenia się w tym temacie od Barbary Kurdej-Szatan.

Aktorka po swoim nieszczęsnym wpisie musiała przerzucać całe stosy obraźliwych, momentami wręcz nieludzkich wiadomości, które pisały do niej oburzone osoby. Mało tego, część wściekłych internautów próbowała nawet zorganizować akcję masowego wypowiadania umów z siecią Play, by ta poniosła straty i w efekcie rozwiązała współpracę z Kurdej-Szatan.

Mimo wszystkich prób stłamszenia aktorki, ta dzielnie stanęła na nogi. Wciąż jest aktywna zawodowo, a ponadto jest już gotowa na tłumaczenie się z całej sprawy, ponieważ chętniej pojawia się w telewizji i innych mediach.

Źródło: Dzień Dobry TVN/ jastrzabpost.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl