W życiu Barbary Kurdej-Szatan nastąpiły poważne zmiany. Aktorka musi sobie radzić ze wszystkimi obowiązkami bez męża. O wszystkim poinformowała swoich fanów.

Barbara Kurdej-Szatan poinformowała swoich fanów o ogromnych zmianach w swoim życiu. Aktorka musi teraz na co dzień zupełnie sama radzić sobie z opieką nad dziećmi, a także wszystkimi innymi obowiązkami. Niestety z mężem może widywać się tylko w weekendy.

Aktorka przeprowadziła się nawet ze swojego domu położonego pod Warszawą i wraz z dziećmi zamieszkała w mieszkaniu na warszawskiej Woli. Dokładnie wyjaśniła, co doprowadziło ją do podjęcia takiej, a nie innej decyzji.

Barbara Kurdej-Szatan o zmianach w swoim życiu

Na szczęście życiowe rewolucje Barbary Kurdej-Szatan nie są spowodowane problemami w jej małżeństwie. Okazuje się, że mąż aktorki musiał wyjechać na trzy miesiące do Łodzi, gdzie przygotowuje się do musicalu „Pretty Woman”.

Oznacza to, że aktor pojawia się w domu tylko na weekendy, a w pozostałe dni tygodnia, może widzieć się z rodziną tylko online.

 – Teraz jest dość trudny dla mnie czas, bo Rafał wyjechał na trzy miesiące do Łodzi, na próby do musicalu „Pretty Woman”. Wraca tylko na weekendy, więc zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość – wyjawiła niedawno Basia Kurdej-Szatan.

Z tego też względu Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się na przeprowadzkę do apartamentu na warszawskiej Woli, ponieważ dzięki temu łatwiej jest jej ogarnąć wszystkie codzienne obowiązki.

Co więcej, aktorka zdecydowała się nie korzystać z pomocy niani przy wychowywaniu dzieci. Jak sama przyznała, jest to spowodowane faktem, że w czasie pandemii ma o wiele mniej pracy. Dzięki temu może poświęcić swoim dzieciom o wiele więcej uwagi i czasu, a co za tym idzie, cieszyć się macierzyństwem.

 – Kiedy urodziła się Hania, miałam bardzo dużo pracy, więc musiał mi ktoś pomóc w opiece nad dzieckiem. Teraz, z powodu pandemii, tej pracy jest mniej, wiec spokojnie daję radę i cieszę się macierzyństwem – dodaje.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułDzisiaj o 21:10 Polsat wyemituje koncert ku czci Krzysztofa Krawczyka
Następny artykułPoruszająca przemowa księdza podczas pogrzebu Krawczyka